Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Breaking Bad

Breaking Bad
Walter ve Skyler eski bir meslektaşlarının verdiği partiye katılır. Jesse ise uyuşturucuyu bırakmaya çalışmaktadır. Bu arada Skyler Walt’un durumuna müdahele edilmesi gerektiğine karar verir.

İlk sezonuyla büyük ilgi gören ve bu ilgiyi En iyi Erkek Oyuncu Emmy ödülüyle de taçlandıran “Breaking Bad”, önde gelen eleştirmenlerin de beğenisini topladı.

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.
Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files’ın yapımcısı Vince Gillian’ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.


PARTİ ZAMANI
Bu akşam ekrana gelecek beşinci bölümde neler olacak? Walter ve Skyler eski bir meslektaşlarının verdiği partiye katılır. Jesse ise uyuşturucuyu bırakmaya çalışmaktadır. Bu arada Skyler Walt’un durumuna müdahele edilmesi gerektiğine karar verir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/17965/breaking-bad.html