Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Tadı Damağımda

Tadı Damağımda
Ntv’den yeni bir yemek programı ekrana geliyor. Gurme Vedat Milör “Tadı Damağımda” kaldı dediği dünya mutfağından farklı lezzetler için İstanbul’u adım adım gezmeye başlıyor...Yeni tadlara, sadece damağa değil, göze de hitap eden yemeklere ilgi duyanlar, fastfood düşmanı lezzet dolu bir hayat isteyenler programın ilk bölümünden itibaren Vedat Milör’a kulak verecek

Tadı Damağımda
Vedat Milör, Dünya Mutfağını Ekrana Taşıyor

NTV’den yeni bir yemek programı ekrana geliyor. Gurme Vedat Milör “Tadı Damağımda” kaldı dediği dünya mutfağından farklı lezzetler için İstanbul’u adım adım gezmeye başlıyor...  Her Çarşamba gecesi saat 21:00’da ekrana gelecek programın ilk bölümü bugün kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bir kez daha ekranda...

Ne Zaman, Nerede, Ne Yemeli?
Programda bazen Fransız, bazen Uzakdoğu ya da geleneksel Türk yemekleri bazen ise İtalyan tadları konusunda uzman restoranları ziyaret edecek olan Vedat Milör, izleyenler için “ne zaman, nerede, ne yenmeli?” sorusuna cevap verecek. 

Mükemmel tadların peşinde koşanlar için her programda en iyi restoranlarda, Türkiye’nin önde gelen ahçılarının elinden çıkan özel yemekleri tadacak olan Milör, yemekleri tek tek değerlendirecek.

“Boğazı görmeden boğazımdan geçmez” Diyenler İlk Bölümü Kaçırmasın!
Yeni tadlara, sadece damağa değil, göze de hitap eden yemeklere ilgi duyanlar, fastfood düşmanı lezzet dolu bir hayat isteyenler programın ilk bölümünden itibaren Vedat Milör’a kulak verecek. Programın ilk bölümünde önce deniz mahsülü olmazsa olmaz diyenler için Kuzguncuk’taki şirin restoran Kosinitza’ya gidecek olan Vedat Milör ardından Türk mutfağından vazgeçemeyenler için meşhur Sadrazam Mahmut’a ve “Boğazı görmeden boğazımdan geçmez” diyenler için de İtalyan restoranı Aqua’ya gidecek.


Vedat MilörSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17967/tadi-damagimda.html