Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > We Are One

We Are One
Obama’yı kutlama konseri.Barack Obama’nın ilk defa halka seslendiği, Amerika’nın ilk siyah başkanını karşılamak için yapılacak kutlamalar tarihin en açık yürekli ve coşkulu törenlerinden biri olarak hafızalara kazındı. Özel yayının yapımcılığını Kennedy Center Honors ödül törenlerinin yapımcısı George Stevens Jr. ile olimpiyat törenleri yapımcısı Don Mischer üstlendi.

We Are One
OBAMA’YI KUTLAMA KONSERİ

20 Ocak günü yapılan yemin töreniyle başkanlık koltuğuna oturan, Amerika Birleşik Devletleri’nin 44. başkanı Barack Obama’nın Washington’daki Lincoln Anıtı’nda şerefine düzenlenen başkanlık kutlamaları Pazar gecesi Amerika ile eşzamanlı olarak NTV’den canlı olarak yayınlandı. Bu muhteşem kutlama konseri en özel anları ile kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bugün saat 10:10’da bir kez daha NTV’de...

Barack Obama’nın ilk defa halka seslendiği, Amerika’nın ilk siyah başkanını karşılamak için yapılacak kutlamalar tarihin en açık yürekli ve coşkulu törenlerinden biri olarak hafızalara kazındı. Özel yayının yapımcılığını Kennedy Center Honors ödül törenlerinin yapımcısı George Stevens Jr. ile olimpiyat törenleri yapımcısı Don Mischer üstlendi.

Ünlüler Geçidi Sahnede Obama’yı Kutladı!
Amerika ile eşzamanlı olarak NTV’den canlı olarak ekrana gelen, Amerikan tarihinin halka en açık başkanlık kutlaması konseri tam bir ünlüler geçidine sahne oldu. Konserde yer alan birbirinden ünlü sanatçılar arasında U2, Bruce Springsteen, Jon Bon Jovi, Beyonce, Shakira, Stevie Wonder, Usher, Sheryl Crow, Mary J. Blige, Garth Brooks, Renee Fleming, Josh Groban, Herbie Hancock, Heather Headley, John Legend, Jennifer Nettles, John Mellencamp, James Taylor, Will.i.am bulunuyor.

Jamie Foxx, Martin Luther King III, Queen Latifah ve Denzel Washington da tarihi metinlerden alıntılar okuyarak günün önemini vurguladı. Bu konser Barack Obama’yı ve onun yönetim anlayışını şekillendiren özellikleri eğlenceyle birleştirerek yeni başlangıçların habercisi olarak tarihe geçti.


Obama’yı kutlama konseriSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17969/we-are-one.html