Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Desperate Housewives

Desperate Housewives
Serinin en kalabalık ailesi olan Scavo’larda bu sezon yüksek ergenlik dönemi sancıları göreceğiz. Lynette-Tom ikilisinin dört çocuğu haliyle kocaman oldu.Carlos ve Gabrielle’in evinde artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Obeziteye doğru adım adım ilerleyen iki kız çocuğu sahibi olan çiftin yaşam stillerinde de büyük değişiklikler var..

Geri Döndüler!
Desperate Housewives

Nihayet hasret bitti. Yeni bölümleri merakla beklenen “Desperate Housewives” beşinci sezonuyla geri döndü. Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives bu akşam kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için beşinci sezon ilk bölümü ile bir kez daha ekranda;  hem de büyük sürprizlerle...

Umutsuz Ev Kadınları Şimdi Daha Çok Merak Uyandırıcı!
Dizinin ekrana gelecek ilk bölümü bıraktığımız yerden devam ediyor yani umutsuz ev kadınlarını 5 sene sonraki halleri ile göreceğiz. Ancak aradan 5 yıl geçmesine ve başlarından geçen onca olaya rağmen hala muhteşemler. Hala umutsuzlukları ve mutsuzları var ama şimdi çok daha merak uyandırıcılar!

Değişim Rüzgarları Esiyor!
Yeni sürprizler, heyecanlar, komedi ve entrikalar, şok edici gelişmeleri ile umutsuz ev kadınlarının yeni bölümlerinde değişim rüzgarları esiyor.... İşte ilk bölümü ile bu akşam bir kez daha ekrana gelecek yeni sezondan kısa kısa notlar...

* Serinin en kalabalık ailesi olan Scavo’larda bu sezon yüksek ergenlik dönemi sancıları göreceğiz. Lynette-Tom ikilisinin dört çocuğu haliyle kocaman oldu.

* Carlos ve Gabrielle’in evinde artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Obeziteye doğru adım adım ilerleyen iki kız çocuğu sahibi olan çiftin yaşam stillerinde de büyük değişiklikler var. Hafif kilolu bir Gaby, gergin bir Carlos ve Solis ailesinin eski lüksünden uzak mütevazı bir hayat...

* Susan’ın hayatında yeni biri olduğu sır değil. Dördüncü sezonun son bölümünde gösterilen beş yıl sonrası görüntülerinde tanımadığımız bir adamla öpüşen Susan, bu esrarengiz kişiyle evini boyatırken tanışmış... Tam Susan’a özgü bir tanışma yöntemi. Mike’a ne oldu, nasıl oldu da karısını yaban ellere kaptırdı, işte orasını henüz kimse bilmiyor.

* Edie’nin yeni kocası Dave ise Wisteria Lane’e renk getirecek gibi görünüyor. Diziye yeni katılan birçok Wisteria Lane sakini gibi karanlık bir geçmişi olan Dave, içindeki intikam duygusunu daha ilk bölümden açık edecek. Zavallı Edie’nin ise tüm bunlardan haberi yok ne yazık ki.

* Tom’un kötü kalpli kızı Kayla da bu sezon o gül cemalini göstermek üzere mahalleye dönüyor. Bakalım Lynette bu kez ondan nasıl kurtulacak?

* Susan’ın kızı Julie de son gördüğümüzden beş yaş daha büyük olsa da, 40 yaşlarındaki üniversite hocası ile çıkacak kadar büyüdüğünü sanıyor belli ki. Susan bu işten hiç hoşlanmayacak. 

* Bree yeni çıkardığı yemek kitabıyla Wisteria Lane’in ünlü yüzlerinden biri olacak. Giriştiği her iş gibi, yazarlık işini de aşırı ciddiye alacak olan Bree’nin Katherine ile yakınlaşması da dikkatlerden kaçmayacak kadar tuhaf.  

YENİ BÖLÜM: Yarını Seveceksin!
Bu akşam “Yarını seveceksin” adıyla ekrana gelecek 5. sezonun ilk bölümünde, Katherine’in eski kocasını vurmasının üzerinden tam beş yıl geçmiştir. Katherine’i korumak için o dönem dayanışma içine giren Susan, Lynette, Bree ve Gabrielle hala biraradadır ancak her zamanki gibi kendilerine özel ufak sırları da vardır.

Susan yeni ilişkisini diğerlerinden saklamaya çalışmaktadır. Gaby ise annelik yetilerini sorgulamaktadır. Bu arada Bree yazdığı yemek kitabını yayımlatmak üzeredir. Ancak iş ortağı Katherine bundan hiç de hoşnut değildir. Öte yandan Lynette’in ikizleri büyümüştür ve kanuna aykırı işlere girişmeye başlamıştır. Lynette onlara sahip çıkmaya çalışırken, Edie’nin yeni kocası Dave’le kasabaya dönüşü herkesi şaşkınlığa uğratır.Desperate Housewives S5E01


Yayın Günü  : 24 Ocak Cumartesi
Yayın Saati   : 20:00
Bölüm  :  Desperate Housewives 5. Sezon / 1. Bölüm
 


Desperate Housewives 5. Sezon 1. BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17970/desperate-housewives.html