Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yabancı Gelin

Yabancı Gelin
Tekrar bölümü.Sunuculuğunu Sema Öztürk’ün yaptığı programa dünyanın farklı ülkelerinden genç kızlar evlilik hayallerini gerçekleştirmek için Türkiye’ ye geldi…Ayrı ülkelerden, ayrı kültürde, ayrı dillerde, ayrı renklerde kızlar evlilik umutlarına kavuşmak için kilometrelerce uzaktan geldiler ve Türk gençleri ile buluştular.

Yabancı Gelin yarışması Tekrar bölümü
Star TV ekranlarında yepyeni bir program "Yabancı Gelin"!

Sunuculuğunu Sema Öztürk’ün yaptığı programa dünyanın farklı ülkelerinden genç kızlar evlilik hayallerini gerçekleştirmek için Türkiye’ ye geldi…Ayrı ülkelerden, ayrı kültürde, ayrı dillerde, ayrı renklerde kızlar evlilik umutlarına kavuşmak için kilometrelerce uzaktan geldiler ve Türk gençleri ile buluştular.

Yabancı Gelin adayları kameralarla dolu bir evde yaşayıp, kendilerini hem Türk gençlerine, hem de annelerine beğendirmeye çalışacaklar.

Yarışmacı olan her Yabancı Gelin adayı , 3000 Euro almaya hak kazanırken, yarışmanın birincisi olan çifte 50.000 Euro ödül verilecek.


Star TV’de ekrana gelen Yabancı Gelin hafta içi her gün Yabancı Gelin Gündüz programıyla canlı yayınla da ekrana gelecek.

Evdeki gelin adaylarının damatların ve damatların annelerinin gün boyunca neler yaşadığı , neler yaptığı bu programda ekrana gelecek.
 


Yabancı Gelin Star TvSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17981/yabanci-gelin.html