Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Maceraya Takıl

Maceraya Takıl
Maceraya Takıl Almanya’nın gizemli şatolarından sonra bu hafta da Avusturya’nın huzurlu çiftliklerinde devam ediyor. Fakat Maceraya Takıl ekibi Avusturya’nın Salzburg eyaletinde huzur yerine çiftlik hayatının ve inek sağmanın zorluklarıyla karşılaşıyor

Macera dolu bir yolculuk, farklı ülkelerden farklı insanların bir arada bulunduğu uluslar arası bir dayanışma, değişik kültürlerin birlikte yol alacağı “Maceraya Takıl” atv ekranlarında başlıyor…

Sınırsız heyecan, eğlence, yapılacak zorlu görevlerle “işte macera budur” dedirtecek bu yepyeni yarışmada;  biri kız diğeri erkek iki genç ve yetenekli takım kaptanının altı ülkede (İspanya, Fransa, Avusturya, Almanya, İtalya ve Kıbrıs)  gerçekleşecek zorlu mücadelesinde; her kaptan gittiği bir ülkeden diğerine geçebilmek için o ülkeden belirlenen kriterlere uygun birini ikna edecek. 

Çok yönlü ve renkli kişiliyle oyuncu Alp Kırşan’ın sunduğu; gençlerin enerjisini, becerilerini ve özgüvenini sınayacağı bu heyecan yüklü yarışma “Maceraya Takıl” atv’de… 

PH Yapım ekibi tarafından hazırlanan heyecan sınırlarınızı zorlayacak “Maceraya Takıl” adlı yarışmanın ödülü ise; şu ana kadar hiçbir yarışmada verilmeyen bir ödül: “Uzay yolculuğu”... Macera dolu bu yarışmayı sakın kaçırmayın!

PROGRAM ÖZETİ:
ATV ekranlarında yayınlanan yarışma programı Maceraya Takıl Almanya’nın gizemli şatolarından sonra bu hafta da Avusturya’nın huzurlu çiftliklerinde devam ediyor. Fakat Maceraya Takıl ekibi Avusturya’nın Salzburg eyaletinde huzur yerine çiftlik hayatının ve inek sağmanın zorluklarıyla karşılaşıyor. Bu hafta yeni bir takım arkadaşı bulma telaşını yaşamayacakları için sevinçli olan takımlarımız ilk görevleri olan “İnek Sağma” aktivitesini de duyunca iyice rahatlıyorlar. Kovalarını ellerine alıp iş başı yapmaya başladıklarında ise işlerinin hiç de göründüğü kadar kolay olmadığını fark ediyorlar. 

Michael sayesinde Dolunay uzaya bir adım daha yaklaşıyor.Almanya’dan tüm hırsı, neşesi ve biraz da dengesizlikleriyle Dolunay’ın takımına dahil olan Michael takım arkadaşlarına avantaj sağlamaya inek sağma görevinde de devam ediyor. Yarım saat içinde en fazla süt doldurabilen takımın 10 MATAPU alacağı bu görevde Michael elini çabuk tutuyor ve devrilen süt kaplarına aldırmadan Erci’ler den daha çok süt doldurmayı başarıyor.

Marina, Michael’ın gitmesini istiyor. Michael aktivitelerde takımı için büyük avantajlar sağlasa bile her gün yeni sorunlar çıkararak ekip içinde huzursuzluk yaratmaya başlıyor. Sürekli Erci ile uğraşan Michael, iyice kontrolden çıkıyor ve Marina’yı eliyle taciz ediyor. Marina karşılaştığı bu durum karşısında sinirleri bozularak ağlamaya başlıyor, içine kapanarak ekip dahil kimseyle konuşmuyor ve Michael’ın gitmesini istiyor. Ekip dahil herkesi çileden çıkaran Michael, kendi ekip liderini de, geceyi sokakta geçirmek istemesi yüzünden kızdırıyor. Artık maceradan çok stres yarattığı gerekçesiyle Dolunay ve Eduardo, Michael’ı bırakmak konusunda karar vermeye çalışıyorlar.

Gelecek bölümde de Alp Dağları’nın en güzel bölgesinde maceralarına devam edecek olan yarışmacılar, yeni görevleri ve Michael’ın yarattığı sorunlarla herkesi ekrana bağlamaya devam ediyorlar.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/17982/maceraya-takil.html