Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ekostar

Ekostar
21 Aralık’ta vefat eden Türkmenistan Devlet Başkanı Saparmurat Niyazov’un yerine 14 Şubat’ta göreve gelen Gurbanguli Berdimuhammedov Türkmenistan’da Gap İnşaat ve Norsel firmaları tarafından yapılan 2 dev tesisin açılışını gerçekleştirdi.

Ekostar  
 
 
Türkmenistan’da yeni Devlet Başkanı’ndan dev açılışlar…

21 Aralık’ta vefat eden Türkmenistan Devlet Başkanı Saparmurat Niyazov’un yerine 14 Şubat’ta göreve gelen Gurbanguli Berdimuhammedov Türkmenistan’da Gap İnşaat ve Norsel firmaları tarafından yapılan 2 dev tesisin açılışını gerçekleştirdi. Ardından yine bir Türk firması olan Sehil İnşaat’a Su Arıtma Tesisi’nin ihalesini verdi.

Türkiye’nin Avrupa Birliği ülkelerindeki en büyük ticari partneri olan Almanya’da ne kadar Türk yaşıyor? Avrupa Birliği ekonomisine ne kadar katkı sağlıyorlar? Tüm bu soruları, Merkezi Almanya’da bulunan Türkiye Araştırmalar Merkezi Genel Direktörü Faruk Şen yanıtlıyor.

Türk sanat müziğinin güçlü sesi Muazzez Ersoy Dünya göz Hastanesi’nin bu haftaki konuğu.  Ünlü sanatçının gözleri nasıl görüyor? Göz sağlığına dikkat ediyor mu? Muazzez Ersoy’un göz sağlığı ile ilgili merak edilenler ve ünlü sanatçının sanat hayatıyla ilgili her şey Ekostar’da…

Marketçilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Selam Market’in Zeytinburnu’ndaki yeni halkasının açılışından renkli görüntüler…

Bilal koçak yönetimindeki Ekostar Cumartesi saat 11:00’da…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/2128/ekostar.html