Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Geniş Zamanlar – yeni bölüm

Geniş Zamanlar – yeni bölüm
Ayla nişan eğlencesinden ayrılmaya niyetlenen Tarık’tan kalmasını ister. Tarık’ı daha yakından tanımak istemektedir ve bu sefer onu kaçırmamaya kararlıdır. Tarık kendisini anlattıkça, Ayla ona hayran olmaya başlar.

Geniş Zamanlar  
 
24 Şubat Cumartesi 22:00 – yeni bölüm
 
Ayla nişan eğlencesinden ayrılmaya niyetlenen Tarık’tan kalmasını ister. Tarık’ı daha yakından tanımak istemektedir ve bu sefer onu kaçırmamaya kararlıdır. Tarık kendisini anlattıkça, Ayla ona hayran olmaya başlar. Tarık bir yandan Ayla’nın yaşam tarzını eleştirirken, bir yandan da ona iltifat etmektedir. Bu gece Ayla’nın değişiminin başlangıcı olduğu gibi, yeni bir aşkın da habercisidir. Öyle ki; Ayla, Tarık’ın bir tek lafıyla mahalledeki hasta bir bebek için yüklü miktarda bir bağışta bulunmayı hiç düşünmeden kabul eder. 
Aydın ve Zehra nişanın ardından düğün hazırlıklarına başlarlar. Mahallede tutulan eski bir ev el birliğiyle düzenlenmeye başlanır. Ancak Fatik Zehra’nın böyle bir evde oturacak olmasından pek memnun değildir. Hazırlıklar sırasında her şeye müdahale eder, memnuniyetsizliğini her fırsatta gösterir. Sıdıka, Fatik’e karşı mahcuptur.
Bu arada Erol Bilge’yi kendisinden habersiz dışarı çıkaran Suna’ya kızar. Suna onu yumuşatmak için otelin kafesinde elinden gelen çabayı gösterir. Ancak iki masa ötede onları izleyen esrarengiz bir adam durmaktadır.
Aydın ve Zehra’nın nikah günü gelip çatmıştır. Nikah öncesi Tarık, Ayla’nın yanına gelip gazetedeki haberlere üzüldüğünü söyler. Tarık’ın neden bahsettiğini anlamayanAyla soluğu en yakın gazetecide alır. Gazeteye açıp baktığında gördüğü manzara karşısında şok olur.
 Geniş Zamanlar
 
ESER             : Ayşe Kulin
YÖNETMEN     : Serdar Akar
SENARYO       : Mahinur Ergun
OYNAYANLAR  : Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Ecem Uzun, Özge Özberk, Oktay Kaynarca, Füsun Demirel, Hakan Eratik, Aliye Uzunatağan, Koray Ergun, Sibel Yıldırım, Fatih Koyunoğlu, Tunca Aykut, Semra Dinçer, Evren Bingöl, Özlem Çevik, Başak Sayan, Neslihan Kolaylı, Aşkın Şenol, Melek Akarsu, İcmal Aktuna, Başak Güleç, Eylül Duru, Murat İlker, Serkan Yakan, Öktem Doğru, Elif Çakman, Özgür Çankaya, Binnur Işık.
MÜZİK           : Gökhan Kırdar
YAPIMCI        : Koliba Film (Ata Türkoğlu)


Ayla    : Zuhal Olcay   
Zehra  : Özge Özberk
Tarık   : Oktay Kaynarca  
Ahmet : hakan eratik   
Erol    : hakkı ergök   
Bilge   : ecem uzun   
Fatik   : füsun demirel  
Hasan : koray ergun
Güllü  : sibel yıldırım
Recep  :fatih koyunoğlu
Musa  : tunca aykut
Sıdıka : semra dinçer
Aydın  : evren bingöl
Sühendan : özlem çevik       
Suna  : başak sayan
Neşe  : neslihan kolaylı      
Hamdi : aşkın şenol    
Şule  : aliye uzunatağan
Hale  : melek akarsu     
İlmiye         : icmal aktuna      
Nil  : başak güleç   
Melek  : eylül duru      
Hakan         : murat ilker
Cem  : serkan yakan      
Şükran         : melek akarsu   
Adnan         : öktem doğru      
Lale  : elif çakman      
Kerem         : özgür çankaya


Zuhal Olcay, Hakký Ergök, Ecem Uzun, Özge Özberk, Oktay Kaynarca, Füsun Demirel, Hakan Eratik, Aliye Uzunataðan, Koray Ergun, Sibel Yýldýrým, Fatih Koyunoðlu, Tunca Aykut, Semra Dinçer, Evren Bingöl, Özlem Çevik, Baþak Sayan, Neslihan


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/2137/genis-zamanlar-8211-yeni-bolum.html