Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi
Çakır, Polat’tan şüphelenmeye devam eder ve ansızın Meral’in saklandığı eve suçüstü yapar. Polat’ın ve Derya’nın Meral’i sakladığını öğrenen Çakır, o sinirle evi terk eder. Artık iki sıkı dostun yaşanan olaylardan sonra arası açılmıştır...

Kurtlar Vadisi’nde zaman ölüme doğru ilerler…

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi, fanatiklerine her zaman olduğu gibi gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Dizi gerilimli öyküsü ve aksiyonlu dolu sahneleriyle yine göz dolduruyor.

Osman Sınav ve Raci Şaşmaz’ın yapımını gerçekleştirdiği Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu’nun yönettiği Pana Film’in bu iddialı yapımının konsept danışmanı Soner Yalçın. Dizinin müzikleri ise usta bir isimden geliyor; Gökhan Kırdar.

Oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Kenan Çoban, Gürkan Uygan, İpek Tenolçay, Seray Sever, Raci Şaşmaz, İstemil Betil ve daha birçok ünlü isim yer alıyor.

Kurtlar Vadisi her Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma akşamı saat 21.10’da Kanal 7’de.

15.bölüm özeti:

Kurtlar Vadisi’nde zaman ölüme doğru ilerler…

Çakır, Polat’tan şüphelenmeye devam eder ve ansızın Meral’in saklandığı eve suçüstü yapar. Polat’ın ve Derya’nın Meral’i sakladığını öğrenen Çakır, o sinirle evi terk eder. Artık iki sıkı dostun yaşanan olaylardan sonra arası açılmıştır. Bir daha Çakır’ın ağzını bıçak açmaz

Öte yandan Tuncay, hem Şevko cinayetini araştırmaya hem de Laz Ziya’dan gizlice kurulan sehemin patronunu bulmaya çalışırken, Seyfo’nun öldürülen nakliyecinin adresini soruşturduğunu öğrenir. Tuncay Seyfo’yu konuşturmak için artık fırsat kollar. 
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/22398/kurtlar-vadisi.html