Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mahmut Tuncer Show

Mahmut Tuncer Show
Ankara oyunlarıyla tanınan Oğuz Yılmaz ve sesiyle hayran kitlesinin dikkatini çeken pop şarkıcısı Banu Zorlu Mahmut Tuncer Show’a bu hafta konuk oluyor...

OĞUZ YILMAZ VE BANU ZORLU

MAHMUT TUNCER’E KONUK OLUYOR

 
Ekranların sürprizlerle dolu eğlence programı Mahmut Tuncer Show en sevilen bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Mahmut Tuncer yine sevilen konukları stüdyosunda ağırlıyor. Ankara oyunlarıyla tanınan Oğuz Yılmaz ve sesiyle hayran kitlesinin dikkatini çeken pop şarkıcısı Banu Zorlu Mahmut Tuncer Show’a bu hafta konuk oluyor.


Sempatik kişiliğiyle sevilen türkücü Mahmut Tuncer Cumartesi gecelerini farklı kılmaya devam ediyor. 2009 yılında çıkardığı Su Gibi albümüyle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Oğuz Yılmaz, yepyeni şarkılarını Kanal 7 izleyenleriyle paylaşacak. Yeni imajıyla otoritelerden tam not alan Banu Zorlu’nun da konuk olacağı programda izleyenler yine dopdolu, kıpır kıpır bir gece yaşayacak.


Bu hafta da çok eğlenceli, neşeli bir Mahmut Tuncer Show ekranlarda olacak. Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamı 21.00’de canlı yayınla Kanal 7’de.


Mahmut TuncerSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24350/mahmut-tuncer-show.html