Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Hayatın Tadı

Hayatın Tadı
Hayatın Tadı’nda, Acun-Arda’nın playstation diyaloğu, Arda ile yapılan playstation maçınının sonucu, Acun Ilıcalı’nın seyahatleri ve yeni yayın döneminde başlayacak programı üzerine keyifli bir sohbet ekrana geliyor. Lezzetli salata için çok önemli püf noktaları….

Memet Özer ile
HAYATIN TADI

DOĞRU SALATA NASIL YAPILIR?

ACUN ILICALI HAYATIN TADI’NA
KONUK OLUYOR…
CNN TÜRK, 8 Ağustos Cumartesi gününden itibaren her Cumartesi   saat 18.20’de Memet Özer’in sunacağı Hayatın Tadı programını ekrana getirmeye devam ediyor. 
15 Ağustos Cumartesi günü Memet Özer programda Acun Ilıcalı’yı konuk ediyor. Hayatın Tadı’nda, Acun-Arda’nın playstation diyaloğu, Arda ile yapılan playstation maçınının sonucu, Acun Ilıcalı’nın seyahatleri ve yeni yayın döneminde başlayacak programı üzerine keyifli bir sohbet ekrana geliyor.
Lezzetli salata için çok önemli püf noktaları…
Hayatın Tadı’nda yaz günleri için ideal iki lezzetli salata tarifi veriliyor. Özer; Caesar ve Niçoise salatası hazırlıyor.
Her hafta, ünlü bir konuğun ağırlanacağı programda; her hafta, tek bir yemek çeşidi inceleniyor ve yapılıyor. Amaç en doğrusunun ve mükemmelinin, en kolay, lezzetinden ödün vermeden en sağlıklı pişirme teknikleri ile hazırlanması. Sonrasında yemekler konuklar ile beraber tadılıyor.
Lezzetli tavuk nasıl pişirilir? Etlerin içinin sulu ve yumuşak olması nasıl sağlanır? Pilavlarınız niye tane tane olmaz? Domatesin kabuğu nasıl daha kolay soyulur? Sebzelerin rengi nasıl muhaza edilir?
Hayatın Tadı’nda, doğru pişirme teknikleri ile ilgili önemli tüyolar izleyicilere veriliyor. Aynı zamanda konuklar ile yemek ve yemek kültürü hakkında sohbet ediliyor.


Memet ÖzerSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/24352/hayatin-tadi.html