Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Papatyam

Papatyam
Vedat’ın kaçıranların Zeyno’nun ailesi olduğu ortaya çıkar. Necati ve Feride’nin zorla evlendirilecek olan Vedat’ın düğünü için Adana’ya gitmeleri gerekmektedir. Fakat Feride uçakla Necati arabayla gitmek istemektedir çünkü Necati’nin uçak korkusu vardır.

Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  yeni bölümü ile bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

51 Bölüm Özet:
Necati’nin uçak korkusu!
Vedat’ın kaçıranların Zeyno’nun ailesi olduğu ortaya çıkar. Necati ve Feride’nin zorla evlendirilecek olan Vedat’ın düğünü için Adana’ya gitmeleri gerekmektedir. Fakat Feride uçakla Necati arabayla gitmek istemektedir çünkü Necati’nin uçak korkusu vardır. Bunu gizlemeye çalışan Necati başarılı olabilecek mi yoksa uçağa binecek mi?
Kasaba giren hırsız bütün etleri çalınca dükkâna gözetim kamerası takmaya karar verirler. Bu kameralar at yarışı oynayan ve bunu manav Nurettin’den gizlemeye çalışan Rıza’yı deşifre edecektir.
Ayrıca Necati gizlice sünnet ettirdikleri yeni torunun için mevlüt yaptırmak istemektedir.
Fakat dünürü buna da karşı çıkar diye mevlütü de gizlice yapmaya karar verirler…


Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven

Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) –
Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Atılgan Gümüş ( Erdem )-
Çiğdem Batur ( Fulya ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –
Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) –
Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31569/papatyam.html