Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gossip Girl

Gossip Girl
Yukarı Doğu Yakası’nda bir arttırma yarışı var. Sotheby’s’deki müzayedede aynı ürüne gözlerini diken Blair ve Chuck’ın arasında rekabet üst seviyede, kişisel çıkarlar ön plandadır. Serena, Carter’ın eski alışkanlığına geri dönmesinden kuşkulanır.

Gossip Girl
DİZİNİN EN OLAYLI SEZONU
3.Sezon

Gossip Girl sezon arası vermeden yepyeni bölümleriyle karşınızda. Üçüncü sezonun en büyük yeniliği ise kahramanlarımızın lise hayatını tamamen arkalarında bırakmış olmaları. Üstelik Victoria Beckham’dan Tyra Banks’e kadar pek çok ünlü isim bu sezon diziye konuk olacak!!
Sevgili Yukarı Doğu Yakası sakinleri artık birer yetişkin. Belki bir çoğu için lise artık geride kaldı ama gelecekte de onları aşk, skandal ve pek tabii birbirinden karanlık sırlar bekliyor olacak...
3.Sezon 3.Bölüm
Yukarı Doğu Yakası’nda bir arttırma yarışı var. Sotheby’s’deki müzayedede aynı ürüne gözlerini diken Blair ve Chuck’ın arasında rekabet üst seviyede, kişisel çıkarlar ön plandadır. Serena, Carter’ın eski alışkanlığına geri dönmesinden kuşkulanır. Georgina, Dan’le ilgilenmeye başlar ve Vanessa, Scott’la ilgili bir şeylerin pek de doğru olmadığından şüphelenir. Bree’nin Nate ile ilgili niyeti sonunda açıklığa kavuşur. Dizinin bu bölümüne Scott rolüyle CHRIS RIGGI konuk oluyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31571/gossip-girl.html