Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Benim Annem Bir Melek

Benim Annem Bir Melek
Neriman Nalân ile Ece’nin fazla sıkı fıkı olmalarından rahatsız olur ve birlikte bir yerlere gitmemeleri, bir araya gelip kendisini çekiştirmemeleri için Nalân’a gereğinden fazla iş yaptırmaya başlar.

BENİM ANNEM BİR MELEK
Başrollerinde Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal, Dolunay Soysert, Ayçin İnci ve Şehsuvar Aktaş’ın oynadığı, her Pazartesi akşamı Star TV’de seyirciyle buluşan ekranın en eğlenceli ailesi Turuncu Ailesi her bölümde bambaşka bir konu ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.
56.bölüm(16.blm)TEKRAR:
NERİMAN’IN KARŞISINDA ARTIK İKİ GELİN VAR!
Neriman Nalân ile Ece’nin fazla sıkı fıkı olmalarından rahatsız olur ve birlikte bir yerlere gitmemeleri, bir araya gelip kendisini çekiştirmemeleri için Nalân’a gereğinden fazla iş yaptırmaya başlar. Sadece Nalân’a fazla iş vermekle de kalmaz  iki gelinin evden birlikte çıkmamaları için elinden geleni yapar.
Ancak uzun zamandır Neriman’ın gelini olan Ece, tecrübe kazanmıştır ve  kaynanasına pabuç bırakmak niyetinde değildir. Üstelik evin erkekleri de durumdan rahatsız olmaya başlamışlardır. Bir çözüm düşünürler: Eğer iki gelin anlaşamıyor görünürse, problem çözülecektir. Bakalım Turuncu ailesi, Neriman’ı kandırabilecek mi?


YAPIMCI    :BKM – Necati AKPINAR
YÖNETMEN    :Hakan Algül
SENARYO    :Vasıf Küçükoruç
OYUNCULAR    :Oya Başar (Neriman), Tarık Ünlüoğlu (Cavit), Ali Sunal (Çetin), Dolunay Soysert (Ece), Ş ehsuvar Aktaş (Metin), Ayça İnci (Nalan), Ali Erkazan (Adil), Bala Atabek (Hasıla), Mert Öner (Sıddık), Hande Dane (Şebboy), Ezgi Yeşiltan (Sinem), Serhat Kılıç (İbadullah).Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31585/benim-annem-bir-melek.html