Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Haber Tadında

Haber Tadında
Kavak Yelleri’nden Altan Gördüm ve Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Emre Aköz, Sanatçı Şefika Kutluer Konuk Oluyor…

Kavak Yelleri’nden Altan Gördüm ve Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Emre Aköz, Sanatçı Şefika Kutluer Konuk Oluyor…

İNCİ ERTUĞRUL’LA HABER  TADINDA
Renkli ve keyifli bir hafta sonu geçirmek, haftanın gündeminde yer alan ancak irdelenmeyen konuları mercek altına almak isteyenlerin programı HABER TADINDA,  bu hafta da yine konusunda uzman konuklarıyla TRT Haber ekranlarına geliyor.
Her hafta Cumartesi/Pazar günleri 10:00/12:00 saatleri arasında yayınlanan programı, deneyimli televizyoncu, haberci İnci Ertuğrul sunuyor, Meryem Özkurt yönetiyor.
HABER TADINDA’da 8 Mayıs Cumartesi günü Türk dizilerini masaya yatırıyor… Yurtdışında özellikle Ortadoğu’da izlenme rekorları kıran, ülkemizde milyonlarca kişiyi tv başında buluşturan diziler, oyuncuların ve kamera arkası ekibin sorunları vb. …  Altan Gördüm ve Kerem Akça, dizi sektörüyle ilgili İnci Ertuğrul’un sorularını yanıtlandıracak.
Anayasa turlarına genel bakış ve referandum sürecini ise Sabah Gazatesi Yazarı Emre Aköz değerlendirecek… Canlı yayında sanatçı Şefika Kutluer’in flütle vereceği canlı performansı keyifle izleyeceksiniz…
Haber Tadında, Fatih Üniversitesi’nde düzenlenen “7 Kıta 7 Renk” adlı festivalden renkli görüntülerle sona erecek. 74 ülkeden 684 öğrencinin kültürlerini tanıttığı festivalle ilgili ayrıntılı  bilgiler, röportajlar Haber Tadında’da ekranlara gelecek.
İnci Ertuğrul’un kendisine özgü usta yorumu ve konuklarıyla hoş sohbetini Haber Tadında’da ilgiyle izleyeceksiniz.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33130/haber-tadinda.html