Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Emre Karayel ile Menemen

Emre Karayel ile Menemen
“Erkeğin yaşam kılavuzu menemen” 8 Mayıs Cumartesi akşamı CNN TÜRK’te başlıyor. Pierre Cardin’in sponsorluğunda yayınlanacak programı ünlü oyuncu Emre Karayel sunacak.

Emre Karayel ile Menemen
CNN TÜRK’te başlıyor!
Erkek erkeğe muhabbetin yeni adresi Pierre Cardin’le “menemen”
“Erkeğin yaşam kılavuzu menemen” 8 Mayıs Cumartesi akşamı CNN TÜRK’te başlıyor. Pierre Cardin’in sponsorluğunda yayınlanacak programı ünlü oyuncu Emre Karayel sunacak. İlk programda Karayel’in Okan Bayülgen’le yatakta yaptığı röportaj ekranlara gelecek...
On beş günde bir Cumartesi akşamları saat 22.00’de CNN TÜRK’te yayınlanacak Emre Karayel ile “menemen”, erkeklerin yeni yaşam kılavuzu olacak. Erkek modasının öncü markası Pierre Cardin’in sponsorluğunda hazırlanan program; erkekler kadar kadınların da ilgiyle izleyeceği ve kaçırmayacağı bir program olacak.
Sevilen tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Karayel’in sunacağı programın “Erkek Erkeğe” isimli bölümünde, ünlü erkeklerle söyleşilere yer verilecek. Karayel her bölümde ünlü bir isimle kıyafet tercihlerinden hobilerine, bilinmeyen yönlerinden aşk hayatına, alışılmadık mekanlarda söyleşiler yapacak. İlk bölümün konuğu Okan Bayülgen’le yatakta yapılan samimi söyleşi, izleyenleri şaşırtacak.
Burcu Kara erkekleri, Melis Alphan takım elbise seçmeyi anlatacak…
“Karşı Cephe” isimli bölümde, güzellikleriyle olduğu kadar başarılarıyla da dikkat çeken ünlü kadınlarla “erkekler üzerine” sohbet edilecek. İlk bölümün konuğu sinema ve televizyon izleyicisinin kalbinde taht kurmuş genç ve başarılı oyuncu Burcu Kara…
menemen’in “Gardırop Muhabbeti” bölümünde, moda dünyasından ünlü isimler, erkeklere giyinme konusunda ipuçları verecek. İlk bölümde moda yazarı Melis Alphan, takım elbise seçiminde dikkat edilecek noktaları izleyenlerle paylaşacak.
Programın bir diğer bölümü ise “Erkeğin Dünyası” adını taşıyor. “Erkeğin Dünyası”na ilk bölümde “seyahat terzileri” konuk olacak, izleyenleri sıra dışı bir tatil paketiyle giydirecek.
menemen’de ayrıca erkekleri ilgilendiren önemli haberler üzerine kısa yorumlar yapılacak. “Adam Sen de” bölümü ile güncel kültür-sanat aktivitelerinin tanıtılacağı “Ajanda” da yer alacak.
Pierre Cardin’in sponsorluğunda yayınlanacak 30 dakikalık program, CNN TÜRK’te iki haftada bir cumartesi akşamları 22.00’de erkekleri olduğu kadar kadınları da ekrana bağlayacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33135/emre-karayel-ile-menemen.html