Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Canım Ailem

Canım Ailem
Halim ve Feride, hep birlikte çıktıkları piknikte Samim’e yakalanmıştır. Daha önce gördüklerinden emin olamayan Samim, bu kez genç aşıkların peşine düşer. Halim ve Feride’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır.

Halim ve Feride, aşklarını açıklamaya karar veriyor...
“CANIM AİLEM”,
kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için kahkaha dolu bölümüyle 8 Mayıs Cumartesi akşamı bir kez daha atv’de!
CANIM AİLEM
(Tekrar)
58. Bölüm Özeti:
Halim ve Feride, hep birlikte çıktıkları piknikte Samim’e yakalanmıştır. Daha önce gördüklerinden emin olamayan Samim, bu kez genç aşıkların peşine düşer. Halim ve Feride’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır. Bu yüzden iki aşık, aşklarını açıklamaya karar verir.
Diğer taraftan Cabbar Ağa ile evlilikten yana umudunu kesen İkbal Hanım, “Esra Erol’da Evlen Benimle” programına katılmaya karar verir. Cabbar Ağa son anda durumu öğrenir. Evlilik programında bir Bahriyeli ile eşleşen İkbal Hanım’ı, programın en heyecanlı anında bir sürpriz beklemektedir.
Meliha ise anneler gününün yaklaşması ve Seyhan’la birlikte katıldığı hamilelik kursu yüzünden iyice duygusallaşmış, yıllar boyu Samim’i beklerken anne olma şansını kaybettiği gerçeğiyle yeniden yüzleşmek zorunda kalmıştır. Ancak Samim ve çocuklar ona bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Meliha’nın hayatının en anlamlı hediyesi olacaktır.
Halim ve Feride aşklarını toplu bir yemekte açıklamaya karar verir. Gün boyu yemek için hazırlanırlar. Ancak yemekte yaşanacak bir gelişme olayları karıştırır. İşler komik ve hiç beklemedikleri bir şekilde iyice sarpa sarar.


Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Selin Tunç
Yönetmen        : Sadullah Celen
Genel Koordinatör    : Güzide Balcı
Oyuncular        : Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Funda Eryiğit, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Haldun Boysan, Bekir Çiçekdemir, Arif Erkin, Kaan Urgancıoğlu, Berna BiberSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/33136/canim-ailem.html