Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Güzel Haberler

Güzel Haberler
Müjde Ar, parnerleri Önder Açıkbaş ve Umut Oğuz ile birlikte bu hafta şarkıcı Fatih Ürek ve sinema eleştirmeni Hürriyet yazarı Ömür Gedik’i ağırlayacak.

Müjde Ar ile 
 “GÜZEL HABERLER”
Müjde Ar
Fatih Ürek ve Ömür Gedik’i Konuk Edecek
Müjde Ar’ın sunduğu, Cumartesi gecelerinin eğlencesi Güzel Haberler, yine haftaya damgasını vuran ilginç haberleri, güldüren, bol taşlamalı yorumlarıyla NTV ekranında. Müjde Ar, parnerleri Önder Açıkbaş ve Umut Oğuz ile birlikte bu hafta şarkıcı Fatih Ürek ve sinema eleştirmeni Hürriyet yazarı Ömür Gedik’i ağırlayacak.
Yeni single çalışması “Aklını Alırım”ı müzikseverlerin beğenisine sunan Fatih Ürek, albümünü, bu yazki planlarını anlatacak, programın eğlenceli yarışmalarına katılacak. Eleştirmen Ömür Gedik ise sinema dünyasındaki son gelişmeleri, sinemaseverlerin beklediği yeni filmleri değerlendirecek, Türk sineması başta olmak üzere sektörle ilgili soruların yanıtlayacak.
Sohbetin bol olduğu, esprilerin havada uçuştuğu  programda yine eğlenceli yarışmalar olacak, “Gündemin Köpüğü” alınacak, “Bunu Kim Dedi?” diye sorulacak, konuklar yanıtlayacak.   
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33138/guzel-haberler.html