Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Haber Tadında

Haber Tadında
Aziz Üstel, Muammer Ketencioğlu ve Balkan Yolculuğu Konuk Oluyor…

Aziz Üstel, Muammer Ketencioğlu ve Balkan Yolculuğu Konuk Oluyor…
İNCİ ERTUĞRUL’LA HABER  TADINDA

Renkli ve keyifli bir hafta sonu geçirmek, haftanın gündeminde yer alan ancak irdelenmeyen konuları mercek altına almak isteyenlerin programı HABER TADINDA,  bu hafta da yine konusunda uzman konuklarıyla TRT Haber ekranlarına geliyor.
Her hafta Cumartesi/Pazar günleri 10:00/12:00 saatleri arasında yayınlanan programı, deneyimli televizyoncu, haberci İnci Ertuğrul sunuyor, Meryem Özkurt yönetiyor.
HABER TADINDA,  16 Mayıs Pazar günü yine keyifli, renkli, düşündüren ve bilgi veren bir programla ekranlarda…
İnci Ertuğrul, programda talk show ustası Aziz Üstel ile geleneksel müziğimizi muhteşem bir şekilde yorumlayan ünlü müzisyen Muammer Ketencioğlu ve Balkan Yolculuğu’nu konuk edecek…
Gazeteci-yazar Aziz Üstel, televizyonculuğa, iş ve özel yaşamına dair deneyimlerini TRT Haber izleyicileriyle paylaşacak. Ekranlardan tanıdığımız Üstel, futbol camiasında “beyefendi yorumcu” olarak kalabilmenin sırlarını anlatacak. Üstel’den yıllar önce talk show programını bitiren olayı, aktüel gündeme dair yorumlarını dinleme imkanı bulacağız.
Dünyaca ünlü müzik seyyahı, akordeon ustası Muammer Ketencioğlu izleyenleri, Ege’ye, Balkanlar’a, Azerbaycan’a, Güneydoğu’ya götürecek… Trakya’dan Çek Cumhuriyetine kadar geniş bir coğrafyadan halk türkülerini ve dans havalarını kendisine özgü bir üslupla yorumlayan topluluk, farklı ve otantik performansıyla eserlerini seslendirecek.
Ketencioğlu, ayrıca ilk albümünden günümüze müzik yolculuğunu izleyenlerle paylaşacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33370/haber-tadinda.html