Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 24

24
Alberta Green, CTU çalışanlarını, Martin Belkin’i Palmer’a suikast girişiminin zanlısı olarak tanıtır. Nina, Ted Cofell’ın geçmişini araştırdığı sırada, Alberta Green düşen uçağın yolcu listesi hakkında bir soru sormak için yanına gelir.

Star TV ekranlarında gerçek zamanlı bir gerilim: 24
TV dizileri kapsamında bir ilke imza atan ve başrol oyuncusu Kiefer Sutherland ile Altın Küre ödülü, yardımcı oyuncusu Cherry Jones ile Emmy ödülü sahibi 24, Star TV izleyicilerinin nefesleri kesiyor. Her sezonu bir saati anlatan dizinin her bölümünde korkunç bir gerçeği değiştirmeye çalışan bir ajanın teröristlere karşı verdiği inanılmaz mücadele Star TV ekranlarında!
Tamer Karadağlı’nın Jack Bauer’ı, Levent Özdilek’in ise Senatör Palmer’ı seslendireceği dizi her Pazar izleyicileri Star TV ekranlarına davet ediyor.
11.bölüm özeti:
Alberta Green, CTU çalışanlarını, Martin Belkin’i Palmer’a suikast girişiminin zanlısı olarak tanıtır. Nina, Ted Cofell’ın geçmişini araştırdığı sırada, Alberta Green düşen uçağın yolcu listesi hakkında bir soru sormak için yanına gelir. Jack, limuzinin arka koltuğuna geçer ve Cofell’a tekrar sorular sormaya başlar. Nina, Jack’e tam altı tane Kevin Carroll bulduğunu, içlerinden birinin makine parçaları işinde çalıştığını söyler. Limuzini süren Jack, Cofell’ın bir bıçak çıkardığını fark etmez.
Jack, limuzini Cofell’ın Carroll’la buluşacağı boş bir garaja park eder. Nina, Jack’i teselli etmeye çalışır ama Jack, Palmer suikastının kendisiyle de bir bağlantısı olabileceğini düşünmeye başlamıştır. Jack sürücü koltuğunda oturmuş beklerken bir başka aracın garaja girdiğini görür.
Jack, kendinden geçen Carroll’u bağlar ve Teri’yle Kim’in yerini sorar. Eli içeri girdiğinde Teri silahını ona doğrultur.
12.bölüm özeti:
Jack, daha önceden Alan York olarak tanıdığımız Kevin Carroll’ı bağlar ve birlikte Teri’yle Kim’in alıkonulduğu North Valley’deki çiftliğe doğru yola çıkarlar. Teri ve Kim, Eli’ın cesedini saklamayı başarır ama cesedin üzerindeki iletişim cihazından gelen bip sesiyle, diğer adamların Eli’ı aradığını anlarlar.Jack çiftliğin dışında beklerken Nina o bölgeye ait uydu görüntülerine ulaşır.
Palmer, Mike Novick’e Carl’ın terapist George Ferragamo’yu susturmayı planladığından söz eder. Jack elinde ateş etmeye hazır haldeki silahıyla arka koltukta saklanırken Carroll kapıya yaklaşır ve çiftliğe girmeyi başarır. Bu arada Gaines adamlarından kontrol odasını boşaltmalarını ister.
Palmer nihayet Ferragamo’yla konuşur ama terapist bu kez de Senatör’ün kendisini bizzat tehdit etmek için aradığını sanır. Teri ve Kim, bulundukları yerden ayrılmak üzereyken birinin geldiğini duyarlar.Alberta Green, Tony’yle Nina’nın, Jack’in yerini bildiğine ikna olmuştur. Jack, içeri giren Rick’e saldırırsa da, Teri ve Kim onu bırakması için yalvarırlar. Jack, aracın yanına gitmeyi planlamaktadır ama Teri ayrılmamalarını ister. Rick bir silah bulur ve minibüslerden birini almak ister. Novick, Ferragamo’yla yapacağı görüşme öncesinde Palmer’a tavsiyelerde bulunmaktadır.
Green, Tony’ye ültimatom vermeye hazırlandığı sırada Jack’ten bir telefon gelir. Gaines, Carroll’ı ayılttığında Jack’in içeride olduğunu da öğrenir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34278/24.html