Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gecekondu

Gecekondu
Sigortalı talk şovmen Durdu’nun ikinci haftaki konuğu ünlü şarkıcı Emre Altuğ…Durdu’ nun yaşadığı gecekondudan gerçekleştirilen talk şov, ekranlarda olan klasik şovların çok dışında.

Gecekondu
Türk televizyonlarında bugüne dek görülmemiş talk şov “Gecekondu”, Durul Bazan ile Star TV’de!
Sigortalı talk şovmen Durdu’nun ikinci haftaki konuğu ünlü şarkıcı Emre Altuğ…Durdu’ nun yaşadığı Gecekondudan gerçekleştirilen talk şov, ekranlarda olan klasik şovların çok dışında. Programa misafir olan ünlülerin, sıra dışı sorulara ve şova eşlik ediyor. Dalyan ve Eşref dedenin hallerine verecekleri cevap ve tepkiler kahkahalara neden oluyor.
Durdu’nun hikayesi:
Talk şovu gerçekleştiren çaycı. Adı Durdu yani Durul Bazan.
Durdu kendisinden bir kaç yaş büyük abisi Dalyan ve dedesi Eşref ile İstanbul’un Paşabahçe ilçesinde bir Gecekonduda yaşamaktadır. Anne ve babasını çok küçük yaşlarda kaybeden Durdu ve Dalyan dedeleri tarafından büyütülmüşlerdir. Durdu’nun abisi Dalyan işi gücü olmayan, tüm gününü internette erotik sitelerde film izleyerek geçiren biridir.
Bu şovun ilginç yanlarından biri de Dalyan ve Eşref dedeyi canlandıran kişilerin oyuncu olmaması…
Durdu ise büyük bir TV kanalında çaycı olarak çalışmaktadır. Tüm ailenin geçim kaynağı dedenin emekli maaşı ile Durdu’nun sigortası ve maaşıdır.
Durdu, bir gün, çalıştığı TV kanalının genel yayın yönetmenin odasına çay bırakmak üzereyken kanalın en ünlü şovmeninin kovulduğuna kulak misafiri olur. Odaya girip girmemekte tereddüt yaşayan Durdu kapının aniden açılmasıyla kendini bir anda yeni kariyerinin ilk basamağında bulur. Son dönemde talepleri iyice artan eski şovmeni kovan genel müdür sıfırdan yeni bir star yaratabileceğini herkese ispat etmek için içeri ilk giren kişiyi kanala şovmen yapacağını iddia etmiştir ve bu şanslı kişi o an çay bırakmak için orda bulunan Durdu olmuştur.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34933/gecekondu.html