Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Hayat

Hayat
NTV Yeşil Ekran “HAYAT” (Life) 10. Bölüm (Son) Primatların Dünyası Cuma 21:00 Hayat/Life 10 ve sonuncu bölümüyle bu akşam NTV ekranında. NTV Yeşil Ekran’ın en önemli belgesellerinden biri olan Hayat, “Primatlar”ı konu alan 10. bölümü ile sona eriyor. Belgeselini ünlü oyuncu Tuncel Kurtiz seslendiriyor. Hayat, yüksek çözünürlük kalitesiyle aynı anda D-smart HD 116. kanaldan yayın yapan HD-en’den de izlenebilir. Primatlar (Omurgalı Memeliler) eşsiz bir zekaya sahiptir. Poblem çözmekte, iletişimde, alet kullanımında ve yakın sosyal etkileşimde başarılıdırlar. Kongo’da gümüş sırtlı bir gorilin liderliğinde, birbirlerine güçlü bağlarla bağlı bir şekilde yaşayan gorillerle tanışın, Tayland’da yavrularına bakma hakkı için savaşan gri Phayre yaprak maymunu annelerini izleyin, Habeş maymunlarının şiddetli geçimsizliklerine yanıklık edin, Güney Afrika’nın kıyı şeridinde köpekbalığı yumurtası avlayan Chacma babunlarıyla (şebekleriyle) tanışın. Onuncu bölümde izleyeceğimiz hayvanlar arasında goriller, orangutanlar, şempanzeler, kar maymunları yer alıyor.

NTV Yeşil Ekran
Hayat” (Life)
10. Bölüm (Son)
Primatların Dünyası
Hayat/Life 10 ve sonuncu bölümüyle bu akşam NTV ekranında. NTV Yeşil Ekran’ın en önemli belgesellerinden biri olan Hayat, “Primatlar”ı konu alan 10. bölümü ile sona eriyor. Belgeselini ünlü oyuncu Tuncel Kurtiz seslendiriyor. Hayat, yüksek çözünürlük kalitesiyle aynı anda D-smart HD 116. kanaldan yayın yapan HD-en’den de izlenebilir.
Primatlar (Omurgalı Memeliler) eşsiz bir zekaya sahiptir. Poblem çözmekte, iletişimde, alet kullanımında ve yakın sosyal etkileşimde başarılıdırlar. Kongo’da gümüş sırtlı bir gorilin liderliğinde, birbirlerine güçlü bağlarla bağlı bir şekilde yaşayan gorillerle tanışın, Tayland’da yavrularına bakma hakkı için savaşan gri Phayre yaprak maymunu annelerini izleyin, Habeş maymunlarının şiddetli geçimsizliklerine yanıklık edin, Güney Afrika’nın kıyı şeridinde köpekbalığı yumurtası avlayan Chacma babunlarıyla (şebekleriyle) tanışın. 
Onuncu bölümde izleyeceğimiz hayvanlar arasında goriller,  orangutanlar, şempanzeler, kar maymunları  yer alıyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34934/hayat.html