Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Akasya Durağı

Akasya Durağı
Dizinin bu bölümünde; Osman ile Sinan hapishaneye giriyor. Ancak suç işledikleri için değil, define bulup köşeyi dönmek istedikleri için!

Osman ile Sinan hapishaneye giriyor!
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Ayça İnci,  Onur Şan, Suat Sungur ve Nilgün Belgün’ün oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı” bu akşam tekrar bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Osman ile Sinan hapishaneye giriyor. Ancak suç işledikleri için değil, define bulup köşeyi dönmek istedikleri için!
Safiye, televizyondaki bir kültür yarışmasından bir haftalık Bodrum tatili kazanır. Osman bu haberi duyunca çok sevinir ve ailece yola çıkarlar. Yolda başlarına gelen felaketler yetmezmiş gibi, otelde de onları büyük bir sürpriz beklemektedir.
Mahalleden Bekir adında bir serseri Mehmet Hoca’nın kızı Nurten’e aşık olmuştur. Nurten, Bekir’e yüz vermez. Bekir pikniğe giden otobüste Nurten’i rehin alır. Mazhar, şoförleri duraktan atmak için gelir. Sinan, Mazhar’dan kurtulmak için Mazhar’ın çayına uyku ilacı atar. Ve Mazhar’ı öyle bir yere bırakır ki, Mazhar uyandığında şoke olur.
Tolga tehdit mesajları alan ünlü bir bayan mankeni korumak için evine gider. Leyla bunu öğrenince kıskançlık yapmaya başlar. Mafya babası Raşit kaldığı hapishaneden kaçmak için bir tünel kazdırır. Osman ile Sinan tünelin çıkışını bulurlar. Bir de kroki vardır. Sinan bu krokinin define krokisi olduğunu iddia edince iki kafadar kendilerini hapishanede bulurlar.


Yapımcı    : Erler Film – Türker İnanoğlu       
Yönetmen    : Yaşar Seriner
Senaryo    : Resul Ertaş
Müzik        : Bora Ebeoğlu – Cengiz Onursal
Oyuncular    : Zeki Alasya (Nuri Baba), Cezmi Baskın (Osman), Levent Ülgen (Sinan), Ayça İnci (Leyla), Onur Şan (Seyit), Suat Sungur (Mehmet Hoca), Nilgün Belgün (Madam Eleni), Aslı Altaylar (Gülbin), Şeyla Halis (Hediye), Ümit Yesin (Duran), Binnur Şerbetçioğlu (Şükran), Gülay Baltacı (Safiye), Makbule Akbaş (Zeyno), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal), Evin Esen (Şaziment),
Erol Günaydın (Ramazan), Cansu Gültekin (Nurten), Erimşah Bora (Can), Pelin Sönmez (Dilek)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34945/akasya-duragi.html