Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mükemmel Çift

Mükemmel Çift
Taner’in yaptıklarından etkilenen Ayça, ona karşı eskisi kadar sert davranmamaya baslar. Taner, Bora’nın tam zıttı tavırlarıyla, Ayça’yı şaşırtmaya devam eder. Rafet ise, Jülide’nin Haluk’la birlikte olduğunu öğrenince yıkılır.

Mükemmel Çift” artık Cumartesi akşamları ekrana gelecek!
Taner, Ayça’yı şaşırtmaya devam ediyor
Kanal D’nin, Songül Öden ve Tardu Flordun’un başrollerini paylaştıkları sevilen dizisi "Mükemmel Çift" bu haftadan itibaren artık Cumartesi akşamları ekrana gelecek. Beğiniyle izlenen dizinin bu bölümü de keyif ve kahkaha dolu.
Taner’in yaptıklarından etkilenen Ayça, ona karşı eskisi kadar sert davranmamaya baslar. Taner, Bora’nın tam zıttı tavırlarıyla, Ayça’yı şaşırtmaya devam eder. Rafet ise, Jülide’nin Haluk’la birlikte olduğunu öğrenince yıkılır. Kendini dağıtan arkadaşını o halde yalnız bırakmak istemeyen Taner, Rafet’i eve getirmek zorunda kalır. Bu durum Ayça’nın hoşuna gitmez.
Ayça’nın kalbini kazanabilmek için, Bora’yı daha iyi tanıması gerektiğini düşünen Taner, Bora hakkında araştırma yapmaya baslar. Taner ve Rafet, internetten yaptıkları araştırmada, Haluk ve Vahide arasında neler olduğunu ve Bora’nın transfer olayını öğrenirler. Bu arada Haluk, yaptığı yalan haberden dolayı zor durumda olan Vahide ile buluşur. Haluk’un tekrar bir numaralı adamı olmayı aklına koymuş olan Yaşar, Jülide’yi devreden çıkartmak için, Haluk’la aralarını bozmaya çalışır. Haluk’un kendisinden gizli Vahide ile buluştuğunu öğrenen Jülide, belli etmek istemese de
Haluk’u kıskanır. Bu arada Yaşar’a güvenmeyen Vahide, Kanal 4’te kendisine ajanlık yapabilecek kişileri araştırmaya baslar. Çalışanlar arasında bu is için en uygun adayın Tayfun olduğuna karar veren Vahide, Tayfun’u arar. Taner’in, Ayça’ya âşık olmaya başladığını fark eden Haluk ve Jülide, hemen harekete geçerler. Pazar gecesi Taner’in tek basına haberlere çıkmasını sağlayan Jülide, amacına ulaşır. Az da olsa düzelmeye başlamış olan Ayça ve Taner’in arası yeniden bozulur. Taner ise reytingleri altüst etmeye devam eder. Bu arada Vahide tarafından kovulan Zıpır Selim, isini geri alabilmek için çabalarken, Bora’nın yattığı polikliniğe ulaşır. Kılık değiştirerek içeri girmeyi başaran Zıpır Selim, Bora’nın odasına girer ve komadaki Bora’yı görür!


Yapım            : Endemol Prodüksiyon
Yapımcı            : Ansı Elagöz- Timur Savcı
Yönetmen        : Jale Atabey Özberk
Senaryo            : Ahmet Saatçioğlu
Genel Koordinatör    : İlkay Doğan
Proje Tasarım        : Ansı Elagöz- Timur Savcı- Ayşe Barım
Müzik            : Bolahenk
Oyuncular        : Songül Öden (Ayça Başaran), Tardu Flordun (Bora Başaran-Taner Sönmez), Serdar Orçin (Rafet Dereci), Tuğrul Tülek (Yiğit Karaman), Zafer Algöz (Haluk Karaman), Seda Akman (Julide Bozoğlu), Kubilay Penbeklioğlu (Yaşar Kılıç), Bengi Öztürk (Şeyda Ayancık), Sinan Sümer (Tayfun Tezel), Gizem Erdem (Pelin Durukan), Murat Okay (Arda Çağlar), Soydan Soydaş (Bülent Onat), Ülkü Duru (Vahide Yılmaz), Gizem Erdem (Pelin)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34946/mukemmel-cift.html