Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İkbal’le Diyar Diyar

İkbal’le Diyar Diyar
İkbal’le Diyar Diyar’da her hafta Anadolu’nun birbirinden farklı tatları ve ilgi çeken mekanları izleyenlerle buluşuyor. İkbal Gürpınar bu hafta izleyenlere Uşak’tan sesleniyor.

İKBAL’LE DİYAR DİYAR UŞAK YOLLARINDA
Sadece Kanal 7’yi izleyerek Anadolu’yu baştanbaşa dolaşmaya ne dersiniz?  Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar yaz boyunca yeni programı İkbal’le Diyar Diyar’la izleyenleri diyar diyar dolaştırıyor. İkbal’le Diyar Diyar’da her hafta Anadolu’nun birbirinden farklı tatları ve ilgi çeken mekanları izleyenlerle buluşuyor. İkbal Gürpınar bu hafta izleyenlere Uşak’tan sesleniyor. 
İkbal Gürpınar’la Anadolu’nun farklı coğrafyalarından, farklı tatlar İkbal’le Diyar Diyar’da ekrana geliyor. İkbal Gürpınar’la bu hafta Uşak’ın güzelliklerine ve eşsiz lezzetlerine tanık olacaksınız. Programda Uşak ve köylerini, cirit oyunundaki atları, seksek oyunuyla, köy meydanından camiye kadar tüm köy halkının katıldığı coşkulu düğünü izleme imkanı bulacaksınız. Uşaklılarla kahkaha dolu, keyifli söyleşilerle Anadolu insanının samimiyetine ortak olacak, kimi zaman düğün dernek kuracak, kına yakacak, düğün yapacaksınız. 
İkbal’le Diyar Diyar’la her hafta Anadolu yollarının tozunu attıracak, bilinmedik illerini diyar diyar dolaşacaksınız. İkbal Gürpınar’ın kimi zaman güzel sesinden şiirleriyle de renklendireceği doyumsuz bir seyahate var mısınız? Keyifli bir yolculuğa, sımsıcak bir yoldaşlığa hazır mısınız? İkbal Gürpınar diyar diyar dolaşmaya başlıyor… Kim bilir çok yakında sizin de kapınızı çalabilir!
Ekranların sevilen sunucularından İkbal Gürpınar’ın sunacağı İkbal’le Diyar Diyar Cumartesi günleri 21: 00’de Kanal 7’de. Bu keyifli yolculukta kervandan geride kalmayın! İkbal’le Diyar Diyar’ı sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34950/ikballe-diyar-diyar.html