Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Şakacı

Şakacı
Kanal 7 ekranında neşeli mi neşeli, eğlenceli mi eğlenceli yepyeni bir program! Başarılı tiyatro oyuncusu Ferdi Sancar’ın sunumuyla ekrana gelecek Şakacı’da birbirinden komik şakalar her hafta izleyenleri bekliyor…

TELEVİZYONLARIN EN ÇOK GÜLDÜREN ŞAKA PROGRAMI KANAL 7 ‘DE BAŞLIYOR!
Kanal 7 ekranında neşeli mi neşeli, eğlenceli mi eğlenceli yepyeni bir program! Başarılı tiyatro oyuncusu Ferdi Sancar’ın sunumuyla ekrana gelecek Şakacı’da birbirinden komik şakalar her hafta izleyenleri bekliyor… Kanal 7’nin yeni şakacısı Ferdi Sancar yaptığı şakalarla izleyenleri her hafta kahkahaya boğacak. Ferdi Sancar’ın sunduğu Şakacı yepyeni şakalarıyla her Cumartesi 23.00’de Kanal 7’de…
Şakacı’nın ilk programında birbirinden komik skeçler ekran başındaki izleyenleri ekrana kilitleyecek. Kendini reklam çekiminde zanneden şakazede süperman olup Haliç semalarında uçmaya kalkışınca neler oluyor? Sürpriz doğum günü kutlamasına gelen palyaçolar cenaze evine geldiklerini anlayınca neler yaşayacak? Heyecan ve kahkaha dolu dakikalara hazır olun. Şakacı başlıyor!  Hepsi ve daha fazlası bu hafta Şakacı’da.
Ferdi Sancar her hafta birbirinden güzel şakalarıyla izleyenlere eğlenceli saatler yaşatacak. Birbirinden komik şakalarıyla Şakacı her Cumartesi saat 23.00’de Kanal 7’de. Sakın kaçırmayın!
Ferdi Sancar kimdir?
1980 doğumlu Sancar, ilk tiyatro deneyimine Büyükçekmece Bediha Muvahit Tiyatrosu’nda” Evde 3 Başına” adlı oyunda başladı. Beylikdüzü Tatilya’da 3 sene boyunca güzel işlere imza attı. Depo Film’de çalıştığı sürede “Anadolu Hayat” reklamlarında “Sincap Necmi” karakterini canlandırdı. Canlandırmış olduğu “Sincap Necmi” karakteriyle 2009 Kristal Elma ödülünü kazandı. Kristal Elma ödülünü Türkiye’de ilk defa bir oyuncu aldı. Canlandırmış olduğu reklam filmi karakterinden sonra Cem Yılmaz’ın yazdığı, Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği “Yahşi Batı” filminde, “Johnnie Walker” karakteri ile rol aldı.  
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34951/sakaci.html