Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Stadyum

Stadyum
“Stadyum”, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor.

Stadyum
 
Yönetmen: Esennur Sirer
Yapımcı: TRT-Spor Servisi 
Süre: 120 dak.
Sunucular: Erdoğan Arıkan
  
 
   
“Stadyum”, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor.
Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek.

Sezona iddialı başlayan program, bu yıl görsel anlamda çok daha üst düzey yeni bir stüdyodan yayına giriyor. Programda, maçların ayrıntılı analizlerinin yapıldığı yeni bir formata da yer veriliyor. Erdoğan Arıkan’ın sunduğu programa, Bilgin Gökberk ve Ömer Üründül yorumlarıyla konuk olmaya devam ederken; bu yıl kadroda spor yazarlığının son dönemdeki en popüler ismi, Milliyet yazarı Mehmet Demirkol da yer alıyor.

2006 yılında En İyi Spor Programı Dalında, halkın oylarıyla Hürriyet Gazetesi tarafından verilen “Altın Kelebek”e, İstanbul Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi tarafından verilen “Altın Lale”ye ve Ulusal Eğitimde Bilişim Kültürde Oluşum (E-BİKO) tarafından verilen ödüllere layık görülen “Stadyum” futbolseverleri yine tek çatı altında birleştirecek.
 
 
Yayın
03.12.2006  20:15 / TRT1
03.12.2006  20:15 / TRTINT
03.12.2006  20:15 / TRTTÜRK
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/351/stadyum.html