Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > ŞORAY UZUN YOLDA

ŞORAY UZUN YOLDA
Osmaniye Kadirli’ye konuk olan Şoray Uzun, konuk olduğu düğünde bütün bahşişlere el koydu.

ŞORAY UZUN YOLDA                                        Pazartesi-Perşembe 19:45-Cumartesi-Pazar 16:45

Osmaniye Kadirli’ye konuk olan Şoray Uzun, konuk olduğu düğünde bütün bahşişlere el koydu.

Türkiye’nin turp ihtiyacını karşılayan Kadirli’ ‘turplar vadisi’ olarak anılıyor. Şoray Uzun’un ‘turplar vadisi’nde racon kesiyor, turp topluyor. Osmaniye’den renkli görüntüler Şoray Uzun Yolda’da…

Şoray Uzun Yolda ekibi bu hafta Osmaniye’de… Osmaniye Kadirli’de bir düğüne konuk olan Şoray Uzun bahşiş almak için davulla ‘çaba’ladı. Şoray Uzun’un muhteşem davul solosu bu hafta ekrana gelecek. Ayrıca eşekle gelin arabasının önünü kesip bahşiş koparmak isteyen romantiğe Şoray Uzun’dan ilginç bir cevap!
Türkiye’nin turp ihtiyacını karşılayan Kadirli’nin bir başka adı da ‘turplar vadisi’. Turplar vadisine giden Şoray, önce raconu öğrendi sonra turp topladı. Turp tarlasında nasıl racon kesilir, nelere dikkat etmek gerek? Şoray Uzun’dan turp toplama teknikleri.

Sokaklarda simit satanlar genellikle erkeklerdir. Ama Kadirli’deki simitçi teyze, bu işte oldukça iddialı.

Kadirli’de keyifli bir gezi, sokak röportajları, yemekler ve daha fazlası Şoray Uzun Yolda’nın bu haftaki bölümde ekrana gelecek.

*****

Şoray Uzun düştü yollara; farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Her hafta başka bir bölgeden, ilginç insanlar ve olaylar ekrana geliyor. Ne de olsa Şoray Uzun Yolda...
Şoray Uzun Yolda’yı Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaraları, ilginç yaşam hikayelerinin aktarıldığı programda hem adım adım Anadolu seyahatine çıkıp, hem de eğlenceli bir saat geçireceksiniz.

Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları Şoray Uzun’un esprili sunumuyla ekrana gelecek. Çeşit çeşit insanlar, kendi buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Şoray Uzun’un uzun yolunda ekrana gelecek. Şoray Uzun Yolda Kanal 7 ekranlarında.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/358/soray-uzun-yolda.html