Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Breaking Bad

Breaking Bad
Bilincini tekrar kazanıp Jane’i ölü bulan Jesse, Walt’u arar. Walt, olduğu yerde kalıp panik olmamasını söyler ve hemen Saul Goodman’ı arar. Kısa süre sonra Saul Goodman’ın adamı Mike, Jesse’in evine ulaşır.

2. SEZON FİNALİ
Breaking Bad
“YENİ KAZANÇLAR”
Sıradan Bir Adam, Sıradanlıktan Uzak Bir Hayat...
Walter White’ın ölümün nefesini ensesinde hissetmesiyle birlikte azılı bir suçluya dönüşünü anlatan “Breaking Bad”in 2. sezon finali kaçıranlar için tekrar e2’de... Heyecanla beklenen büyük finali sakın kaçırmayın!
Final bölümünde neler oluyor?
Bilincini tekrar kazanıp Jane’i ölü bulan Jesse, Walt’u arar.  Walt, olduğu yerde kalıp panik olmamasını söyler ve hemen Saul Goodman’ı arar. Kısa süre sonra Saul Goodman’ın adamı Mike, Jesse’in evine ulaşır. Mike uyuşturucu kullanımına dair kanıtları ve nakit parayı ortadan kaldırdıktan sonra Jesse’e adli tıp dedektiflerine uyandığında Jane’i bu şekilde bulduğunu ve başka da birşey bilmediğini söylemesini tembihler. Jane’in babası onu rehabilitasyon merkezine götürmek için geldiğinde, kızının ölüsünü bulunca şaşkına döner. Bu sırada Walt her ne kadar herkesçe tanınmak istememiş olsa da, oğlunun para yardımı almak için açtığı internet sitesi beklenmedik derecede başarılı olur ve Whitelar basının ilgi odağına döner.


YAYIN GÜNÜ    : 25 Eylül Cumartesi
YAYIN SAATİ    : 23:00
BÖLÜMÜ        : 2.Sezon 13.Bölüm (SEZON FİNALİ)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/36656/breaking-bad.html