Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Family Guy

Family Guy
İKİ BÖLÜM BİRDEN "Family Guy"Amerikan Başkanı’ndan James Cameron’a herkes nasibini alacak!!Stewie Kills Lois ve Lois Kills Stewie adlı bu iki özel bölümün neredeyse her dakikası popüler kültür eserlerine göndermelerle dolu. Doğduğu günden beri annesi Lois’i öldürmek için yanıp tutuşan Stewie nihayet amacına ulaşacak gibi görünüyor

İKİ BÖLÜM BİRDEN

"Family Guy"

Amerikan Başkanı’ndan James Cameron’a herkes nasibini alacak!!

Stewie Kills Lois ve Lois Kills Stewie adlı bu iki özel bölümün neredeyse her dakikası popüler kültür eserlerine göndermelerle dolu. Doğduğu günden beri annesi Lois’i öldürmek için yanıp tutuşan Stewie nihayet amacına ulaşacak gibi görünüyor.

Göndermelerden bazıları daha ilk bölümde karşımıza çıkacak: James Cameron’ın tüm zamanların en büyük gişe hasılatına sahip filmi Titanic ve ardından Angelina Jolie ve Brad Pitt’in başrollerini paylaştığı Mr. and Mrs.Smith kahkahalara sebep olacak. İkinci bölümde ise Stewie Amerikan Başkanı olmayı deneyecek ama önce American Idol jürisini ikna etmesi gerekecek.

1. Özel bölümde neler yaşanacak?

Her şey Lois ve Peter’ın ailelerini yanlarına almadan bir gemi seyahatine çıkmalarıyla başlıyor. Lois’e kızan Stewie’nin annesini öldürmekle ilgili dürtüleri yeniden alevlenir. Onu bu kadar hiddetle intikam peşinde gören Brian, meydan okur. Bunun üzerine harekete geçen Stewie gemiyi yakalayacaktır.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/38133/family-guy.html