Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Madmen

Madmen
"Madmen"Televizyonun en ateşli dizisiÜÇ SENE ÜST ÜSTE EN İYİ DİZİ EMMY VE ALTIN KÜRE ÖDÜLÜ1960’lar... Reklamcılığın altın çağı. Merkezinde New York’un dahi ve rekabetçi çocukları. Başroldeyse değişen zamana ayak uydurmaya çalışan reklam gurusu Don Draper. En İyi Drama ve Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre kazanan Mad Men, gerçeklerle y

"Madmen"

Televizyonun en ateşli dizisi

ÜÇ SENE ÜST ÜSTE EN İYİ DİZİ EMMY VE ALTIN KÜRE ÖDÜLÜ

1960’lar... Reklamcılığın altın çağı. Merkezinde New York’un dahi ve rekabetçi çocukları. Başroldeyse değişen zamana ayak uydurmaya çalışan reklam gurusu Don Draper. En İyi Drama ve Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre kazanan Mad Men, gerçeklerle yalanlar arasındaki ince çizgiyi bulandırmaya ve 60’ların dekorunda insan doğasını irdelemeye devam ediyor. The Sopranos’un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner’dan gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram olan Madmen, üç sene üst üste En İyi Dizi Emmy ve Altın Küre ödülünü kazanarak başarısını ispatladı.

Bu hafta neler yaşanacak?

Joan ajansta kendisine yapılan sulu şakalar ile başetmek zorunda kalırken Peggy’nin Joan’ı korumak adına verdiği tepki onu kızdırır. Betty ve Henry bir akşam yemeğinde Don ile karşılaşır. Bu karşılaşma Betty’i kötü etkiler.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/38147/madmen.html