Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bizim Doktorlar

Bizim Doktorlar
BİZİM DOKTORLAREL YARALANMALARI VE CERRAHİSİ BİZİM DOKTORLAR’DA KONUޞULUYORSunuculuğunu Nur Viral ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın yaptığı Bizim Doktorlar’da bugün omuz ve dirsek problemleri, el yaralanmaları, el cerrahisi ve et benleri hakkında önemli bilgiler veriliyor. Programa Ortopedi ve Travmatoloji Uzman

BİZİM DOKTORLAR

EL YARALANMALARI VE CERRAHİSİ BİZİM DOKTORLAR’DA KONUޞULUYOR

Sunuculuğunu Nur Viral ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın yaptığı Bizim Doktorlar’da bugün omuz ve dirsek problemleri, el yaralanmaları, el cerrahisi ve et benleri hakkında önemli bilgiler veriliyor. Programa Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş, Ortopedi, Travmatoloji ve El Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. ޞadan Ay ve Dermatoloji Uzmanı Dr. Zerrin Çelikel konuk oluyor.

Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de. Nur Viral ve Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın sunumuyla ekrana gelen Bizim Doktorlar’da canlı yayında stüdyoya konuk olan uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyicileri aydınlatıyor. Bugünkü programda Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş omuz ve dirsek problemleri hakkında, Ortopedi, Travmatoloji ve El Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. ޞadan Ay el yaralanmaları ve cerrahisi hakkında ayrıntılı bilgiler veriyor. Programda ayrıca Dermatoloji Uzmanı Dr. Zerrin Çelikel et benleri hakkında önemli bilgiler veriyor ve izleyicilerden gelen soruları Bizim Doktorlar programında yanıtlıyor.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39948/bizim-doktorlar.html