Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Papatyam

Papatyam
"Papatyam"" iki yalnız bir yastıkta"Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı "Papatyam" bu akşam Star TV’de!Yaşları ilerlemiş

"Papatyam"

" iki yalnız bir yastıkta"

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı "Papatyam" bu akşam Star TV’de!

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

89. Bölüm Özet:

Komşu komşunun külüne muhtaçtır. Ama bu komşu düşman başına! Necati’nin köfteci dükkanına gelen su siparişleri çok fazla olmaya başlamıştır. Ve bütün bunların sebebi Necati ustanın yeni komşusu Cemal’in işi olduğu ortaya çıkar...

Feride, Necati’yle evlenirken giydiği gelinliği Özge’ye düğününde giydirmek ister. Özge’nin ise hayallerini bambaşka bir gelinlik süslemektedir… Feride’nin gelinliğini ortadan kaldırmak ise Seyfo’ya düşecektir.

Lütfü karnesi kötü olan Yiğit’e ceza vermek için onu köfteciye paket servis elemanı olarak alır. Yiğit bu, vukuat çıkarmadan durur mu? Ortadan kaybolan Yiğit herkesi telaşlandırır.

Çarşıda ise Yusuf önderliğinde Rıza ve Seyfo daha çok para kazanmak hırsıyla Kemal’den tüyo alarak bütün paralarını borsaya yatırır. Ama sonuç hiçte bekledikleri gibi olmaz…Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven

Yönetmen : Bora Tekay

Senaryo : Murat Aras

Müzik: : Aydın Sarman – Burcu Güven

Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( ޞebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39953/papatyam.html