Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Aşk ve Ceza

Aşk ve Ceza
Yasemin’in gidişinin asıl nedenini öğrenen Savaş deliye dönüyor!Ölümsüz aşkların hikayesi "Aşk ve Ceza", yeni bölümüyle 1 ޞubat Salı akşamı atv’de.AޞK VE CEZA(Yeni Bölüm)43. Bölüm Özeti:ޞahnur’un ziyareti Yasemin için bir dönüm noktası olmuştur. O güne dek, Savaş’la el ele vererek aşabileceklerine inandığı töreyi bir de Ş

Yasemin’in gidişinin asıl nedenini öğrenen Savaş deliye dönüyor!

Ölümsüz aşkların hikayesi "Aşk ve Ceza", yeni bölümüyle 1 ޞubat Salı akşamı atv’de.

AޞK VE CEZA

(Yeni Bölüm)

43. Bölüm Özeti:

ޞahnur’un ziyareti Yasemin için bir dönüm noktası olmuştur. O güne dek, Savaş’la el ele vererek aşabileceklerine inandığı töreyi bir de ޞahnur’un gözünden görmüş, bir araya gelebilmelerindeki engelin ne denli güçlü olduğu gerçeği ile yüzleşmiştir. Bu gerçek, ardında Savaş’a verilmek üzere bir mektup bırakarak Ömer’i de alıp gitmesine neden olur. Gittiği yerde ise onu bir sürpriz beklemektedir.

Yasemin’in mektubu ile yıkılan Savaş, bir an önce onu bulmak ve asla aşklarından vazgeçmeyeceğini söylemek ister. Ancak Leyla dâhil hiç kimse Yasemin’in nerede olduğunu bilmemektedir. Savaş, bir yandan da Yavuz’un Çiçek’in kaçırılması olayında parmağı olduğunu ispat etmenin yollarını aramaktadır. Çiçek ise içine düştüğü bunalımdan Hakan ve Lara sayesinde sıyrılmaya çalışmaktadır.

Öte yandan Bora’nın yalanlarını ortaya çıkaran ve onu evden kovan Nazan, yaşadığı kötü günleri -Savaş’ın da desteğiyle- oğlunun sevgisi ile atlatmaya çalışırken yeni ve beklenmedik bir durum ile karşı karşıya kalır.

Sinsice planları ile Çiçek’i Baldar konağında tutmayı başaran Yavuz, Yasemin’in kalbini kazanmaya çalışmaktadır. Türlü bahaneler ile Yasemin’e yakın olmaya uğraşır ancak Yasemin, Savaş’ın özlemi ile dopdoludur. Onu tutan, ayrılma kararının doğru olduğunu düşünmesi için güç veren tek şey ise Savaş’ı koruduğunu düşünmesidir.

ޞahnur’un Yasemin’e gidip konuştuğunu ve ona Savaş ile Çiçek’in boşanamayacağını ama Yasemin’in isterse gelip o evde ‘kuma’ olarak yaşayabileceğini söylediğini öğrenen Savaş öfkeden deliye döner...Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin

Senaryo : İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin

Müzik : Kıraç

Oyuncular : Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım ( Savaş), Tomris İncer (ޞahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabeyoğlu (Pala), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Erkan Bektaş (Yavuz), Sennur Nogaylar (Leyla), Halil Kumova (Ahmet Moran), Nalan Yavuz (Fidan), Ahu Yağtu (Pelin), Sinan Tuzcu (Hakan)

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39956/ask-ve-ceza.html