Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Komedi Dükkanı

Komedi Dükkanı
KOMEDİ DÜKKANI’NDA BU HAFTA BİR PRENSES VAR!Tolga Çevik’in her hafta iki farklı karakter ile maceradan maceraya koştuğu KOMEDİ DÜKKANI bu hafta önce bir doktor muayenehanesi, ardından da Keloğlan’ın köyü oluyor!Her Pazartesi Beyoğlu Ses Tiyatrosu’nda gerçek tiyatro seyircisi ile gerçekleştirilen doğaçlama gösteri yine yönetm

KOMEDİ DÜKKANI’NDA BU HAFTA BİR PRENSES VAR!Tolga Çevik’in her hafta iki farklı karakter ile maceradan maceraya koştuğu KOMEDİ DÜKKANI bu hafta önce bir doktor muayenehanesi, ardından da Keloğlan’ın köyü oluyor!

Her Pazartesi Beyoğlu Ses Tiyatrosu’nda gerçek tiyatro seyircisi ile gerçekleştirilen doğaçlama gösteri yine yönetmenin talepleri ile şekilleniyor, Arkadaşın yönetmene direnişiyle renkleniyor! Her Çarşamba gecesi de Türkiye’nin dört bir yanına hem tiyatroyu hem kahkahayı götüren gösterinin ilk bölümünde Arkadaşın görevi dâhiliye doktoru olmak. Daha muayenehanesinin nereden başlayıp, nerede bittiğini, kapının nerede olduğunu tespit edene kadar yönetmen sırayla hastaları da yollamaya başlayınca işler biraz karışıyor! Tedavi yöntemleri de Arkadaşın kendisine gelen talepleri anladığı ve yorumladığı şekliyle uygulanınca seyirci kahkahadan kırılıyor!

Galatasaraylı Servet’in de ailesi ve arkadaşlarıyla izlediği gösterinin ikinci yarısında bir de konuk var: Burcu Kara. Arkadaşım, ikinci bölümde aylar sonra evine dönen Keloğlan oluyor. Anacığıyla hasret gideremeden yine yollara düşüyor. Prensesle karşılaşıp âşık olunca da, Kral’ı ikna edip kızı alması gerekiyor. Ama elbette Kral, Prensesi’ni bir Keloğlan’a vermek istemiyor. Keloğlan’ın Kral’ı ikna etmesi için dağları aşması geriyor! Bakalım Prensesi alabilecek mi?

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39974/komedi-dukkani.html