Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Küçük Sırlar

Küçük Sırlar
Yavuz’un barı kurşunlaması herkesin panik olmasına yol açar. Yavuz’un Ali’nin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Şafak’la anlaşarak ona kazık atmıştır ve bedelini ödeyecektir.

KÜÇÜK SIRLAR
Şimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli.Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...
Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Pazartesi akşamları Star TV’de!
37.bölüm:
Yavuz’un barı kurşunlaması herkesin panik olmasına yol açar. Yavuz’un Ali’nin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Şafak’la anlaşarak ona kazık atmıştır ve bedelini ödeyecektir.
Ali’nin para bulmak için yaptığı plan işe yaramayınca, Arzu için Biricik’le konuşmaktan başka çare kalmaz. Parayı ondan ister. Ali’nin gururu üstün gelse bile, başka çaresi kalmamıştır.
Su artık Demir’i, sevgili yalanına inandırmakta zorlanır. Arzu’dan parlak bir fikir çıkar. Bir oyuncuyla anlaşıp, onu Demir’le sevgilisi gibi tanıştıracaktır. Bu fikir Su’nun aklına yatar. Bir ajansa gidip bir oyuncu bulurlar. Demir’i iyi bir sürpriz beklemektedir.


Yapım                : Tims Production – Timur Savcı
Yönetmen            : Cevriye Demir
Müzik                : Sarp Özdemiroğlu, Erkin Arslan               
Senaryo            : Nükhet Bıçakçı, Aylin Alıveren
Oyuncular            : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Merve Boluğur (Ayşegül), Birkan Sokullu (Demir), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem Mabeynci), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves), Yıldız Kültür (Fikriye), Şenay Gürler (Şebnem), Ebru Akel (Biricik).Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41544/kucuk-sirlar.html