Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kanımdaki Barut

Kanımdaki Barut
Yıllarca tetikçilik yaparak hayatını kazanan Bülent, iki oğlunun gözleri önünde eşini öldürmüştür. Bu çocuklardan Duman, acısını içine gömüp hiçbir şeyi hatırlamak istemezken, Barut olayları sorgulayarak yaşadığı travmanın üstüne gider.

KANIMDAKİ BARUT

Filmin hikayesi kısaca şöyle: Yıllarca tetikçilik yaparak hayatını kazanan Bülent, iki oğlunun gözleri önünde eşini öldürmüştür. Bu çocuklardan Duman, acısını içine gömüp hiçbir şeyi hatırlamak istemezken, Barut olayları sorgulayarak yaşadığı travmanın üstüne gider. Yıllarca hapis yattıktan sonra iki oğluyla aynı evde yaşamaya başlayan babayla oğulları yüzleşir ve sevgisizliğin onları ne hale getirdiği açığa çıkar. Filmin oyuncu kadrosu; Necmettin Çobanoğlu, Jülide Kural, Yüksel Arıcı, Pelin Batu gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra Şenay Aydın, Öykü Çelik gibi genç yeteneklerden oluşuyor. Ayrıca film, dublajlı olarak Alman seyircisiyle de buluşacak.
 


YÖNETMEN    : Haluk Piyes
OYUNCULAR    : Haluk Piyes,  Pelin Batu,  Öykü Çelik,  Açelya Elmas,  Özay Fecht,  Şenay Aydın,  Koray Ergun,  Necmettin Çobanoğlu,  Mehmet Esen.Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41545/kanimdaki-barut.html