Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Herşey Tadında

Herşey Tadında
Türkmax ile aynı saatte Show Tv ekranlarında da yayında olacak “Her Şey Tadında”, Pazartesi itibariyle hafta içi her gün renkli konu ve konuklarıyla izleyenleriyle buluşacak.

YENİ
HERŞEY TADINDA
Türkmax Ekranlarının Sevilen Programı “Her Şey Tadında”  Artık Eş Zamanlı Yayınla Show Tv Sabah Kuşağında !
Türkmax ile aynı saatte Show Tv ekranlarında da yayında olacak “Her Şey Tadında”,  Pazartesi itibariyle  hafta içi her gün renkli konu ve konuklarıyla izleyenleriyle buluşacak. 
Jess Molho ve Sena Keçeli’nin sunacağı programda yemekleri Şef Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak. Gazeteci Esin Övet hafta içi her gün Her Şey Tadında magazin masasında yılların deneyimini, duyduklarını, gördüklerini sıcağı sıcağına izleyenlerle paylaşacak.
Magazin masasında; en çok izlenen Tv dizilerindenden, set arkası dedikodulara, gazetelerin magazin haberlerinden, son dakika gelişmelerine kadar bir çok güncel konu mercek altına alınacak.
Magazin masasında program editörü Turhan Alyakut’un yanı sıra halkın görüşlerini aktarmak üzere her hafta bir izleyici konuk olacak. Böylece birçok farklı kesimden görüş dile getirilecek.
Herşey Tadında” 11 Nisan Pazartesi ve hafta içi her gün saat 09.00’da Türkmax ile eş zamanlı Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41550/hersey-tadinda.html