Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bored To Death

Bored To Death
Jonathan tekerlekli sandalyeye bağlı bir profesör ile tanışır. Kerouac ‘ın “On The Road” adlı ilk romanı için bir anlaşma imzalamıştır. Ancak romanın çok değerli olduğunu farkeden profesör onu geri almaya karar verir ve Jonathan’ı tutar.

Bored To Death
Aynı tas, aynı hamam
2.SEZON
Yazdığı ikinci romanı yayınevi tarafından reddedilen Jonathan Ames, Bored To Death’in yeni sezonunda bir yandan özel dedektifliğe devam ederken diğer yandan bir gece kursunda roman yazmak üzerine dersler vermeye başlıyor.
4.Bölüm’de
Jonathan tekerlekli sandalyeye bağlı bir profesör ile tanışır. Kerouac ‘ın “On The Road” adlı ilk romanı için bir anlaşma imzalamıştır. Ancak romanın çok değerli olduğunu farkeden profesör onu geri almaya karar verir ve Jonathan’ı tutar.  Süper Ray adlı çizgi romanı ile tatmin edici bir başarı elde edern ve para kazanmaya başlanan Ray’in kendine güveni artmaya başlar. Ray bara uğrar ve tanıdık bir bar müdavimi ile karşılaşır. Şirketin tüm çalışanlar için uyuşturucu testi uygulamasından kaçamayan George paniklemeye başlar ve test sonuçlarını değiştirmeye çalışır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41551/bored-to-death.html