Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Master Chef Türkiye

Master Chef Türkiye
Ekranların yeni yarışma programı “Master Chef Türkiye”, kıyasıya bir yemek yapma mücadelesini evlerimize taşıyor. 16 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olma yolundaki adım adım ilerleyişinin sergilendiği yarışmada, her hafta 2 yarışmacı elenecek.

YENİ BÖLÜM
MASTER CHEF TÜRKİYE
Show Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !
Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çeken  yeni  yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.
Ekranların yeni yarışma programı “Master Chef Türkiye”, kıyasıya bir yemek yapma mücadelesini evlerimize taşıyor. 16 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olma yolundaki adım adım ilerleyişinin sergilendiği yarışmada, her hafta 2 yarışmacı elenecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.
“Master Chef Türkiye” 12 Nisan Salı  günü saat 17.00’de yeni bölümü ile Show Tv’de sizlerle olacak…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41564/master-chef-turkiye.html