Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İzmir Çetesi

İzmir Çetesi
Mira ve Ateş hastanede yaşam mücadelesi vermektedir. Cemal ve Selami bu olayın nasıl gerçekleştiğini çözmeye çalışırken Kumsal onları aydınlatır ve tüm olanların bir kaza değil de İsmail’in tezgahı olduğunu söyler.

İZMİR ÇETESİ
Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece’nin paylaştığı, İzmir Çetesi Cumartesi günleri, 20.00’da Star TV’de.
13.bölüm özeti:
Mira ve Ateş hastanede yaşam mücadelesi vermektedir. Cemal ve Selami bu olayın nasıl gerçekleştiğini çözmeye çalışırken Kumsal onları aydınlatır ve tüm olanların bir kaza değil de İsmail’in tezgahı olduğunu söyler. Artık o da İzmir Çetesi’nin yanında olmayı seçmiştir. İsmail’in hırsı kontrolden çıkmıştır.
Ateş’i kaybetme korkusu Selami’nin gözünü kör eder ve İsmail’in peşine düşer.
Cemal ise Mira’nın başına gelenler karşısında suçluluk duygusundan perişan bir haldedir. Katya’yı bir saniye yalnız bırakmak istemezken Kumsal’dan Selami’nin İsmail’e gittiğini öğrenir ve delice bir şey yapmasını engellemek için Selami’nin arkasından gider.
Selami Ateş ve Mira’nın intikamını almak için İsmail’in canına kast eder ama Cemal ve Kumsal son anda ona yetişir ve Cemal İsmail’in hayatını kurtarmak zorunda kalır. Asıl derdi Selami’nin katil olmasını engellemektir.


YAPIMCI    : Pastel Film – Yaşar İrvül
YÖNETMEN    : Yıldız Hülya Bilban
SENARYO    : Alican Yaraş
MÜZİK    : Aria, Bora Ebeoğlu, Cengiz Onural, Cenk Erdoğan, Ceyda Pirali
OYUNCULAR    : Kadir İnanır (Cemal Baba), Mustafa Üstündağ (Selami), Kenan Ece (Ateş), Oya Unustası (Duru), Merve Sevi ( Kumsal), Mira (Selin Şekerci), Lila Gürmen (Katya), Ani İpekkaya (Mahmure), Erkan Sever (Komiser Zeki)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/42493/izmir-cetesi.html