Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Survivor Ünlüler-Gönüllüler

Survivor Ünlüler-Gönüllüler
Dünyanın en zor yarışmasında ünlüler mi yoksa gönüllüler mi galip gelecek? Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu doğa koşullarında 55 gün sürecek yaşam savaşını kim kazanacak?

CANLI
SURVIVOR
ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER
DOMİNİK’TE YAŞAM MÜCADELESİ TÜM HEYECANIYLA DEVAM EDİYOR !
Show TV ekranlarında, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı bu yıl 4’ncüsü düzenlenen “Survivor” bu akşam canlı yayında Show Tv ekranlarında olacak.
Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu doğa şartlarında gerçekleşen “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”’de herkesin yakından tanıdığı isimler büyük ödül için yarışıyor. Survivor’ın ünlüler kadrosunu Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan ve Derya Büyükuncu oluştururken, ünlülere rakip olarak halktan seçilen gönüllüler kadrosunu ise; Taner, Taçmin, Tefik ve Ceyda oluşturuyor.
Dünyanın en zor yarışmasında ünlüler mi yoksa gönüllüler mi galip gelecek? Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu doğa koşullarında 55 gün sürecek yaşam savaşını kim kazanacak? “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yeni gelişmeleriyle 23 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de canlı yayında Show Tv ekranlarında sizlerle olacak...
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/42572/survivor-unluler-gonulluler.html