Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yer Gök Aşk

Yer Gök Aşk
Toprak, Yusuf’un anlattıklarını doğrular, ikisi de perişan olmuştur. Havva ise ortadan kaybolan Yusuf’un, hala sessiz kalıyor olmasına anlam verememektedir. Toprak ablasına Yusuf’un geldiğini haber verir. Kardeşinin de doğruları söylediğini öğrenen Havva, artık idamını bekleyen bir mahkumdan farksızdır.

YER GÖK AŞK   
Toprak, Yusuf’un anlattıklarını doğrular, ikisi de perişan olmuştur.  Havva ise ortadan kaybolan Yusuf’un, hala sessiz kalıyor olmasına anlam verememektedir. Toprak ablasına Yusuf’un geldiğini haber verir. Kardeşinin de doğruları söylediğini öğrenen Havva, artık idamını bekleyen bir mahkumdan farksızdır.
Teyzesine Yusuf’un Toprak’a gittiğini anlatır. Sultan çaresizce oğlunu arayan Hamiyet’e Yusuf’un İstanbul’da olduğunu söyler ve böylece yeniden güvenini kazanır.
Oğlunun çektiği acılara dayanamayan Hamiyet, öfkesini Havva ve ailesinden çıkaracaktır. Nişanda hediye edilen her şeyi geri isteyecektir. Remzi ise takıların, arabanın ve hatta dükkanın bile elden gittiğini duyunca deliye döner ve konağı basar.
Bade’ye aşkını itiraf eden Mehmet, ondan cevap beklerken boş durmayacaktır. Cüneyt ile ince ince planladıkları oyun için düğmeye basarlar. İşleri bittiğinde Yusuf gerçekten hapse girecektir.
Yer Gök Aşk, heyecanla beklenen 40. bölümüyle 23 Mayıs Pazartesi saat 20:30’da, FOX’ ta… 


Yapımcı: Şükrü Avşar- Avşar Film
Yönetmen: Kemal Uzun
Senaryo: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Oyuncular:
Murat Ünalmış- Yusuf
Birce Akalay-Havva
Kanpolat Görkem Arslan- Mehmet
Tuvana Türkay - Bade
Işıl Yücesoy- Hamiyet
Ulvi Alacakaptan- Deli Remzi
Erman Okay- Yılmaz
Levent Yılmaz- Hasan
Ayşegül Günay- Sultan
Selma Kutluğ- Şeref
İpek Erdem- Münevver
Yılmaz Calayır- Yiğit
Uğur Arslan- Cüneyt
Kıvanç Kılınç- Sıtkı
Nihan Büyükağaç- NurcanSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/42573/yer-gok-ask.html