Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Wipe Out

Wipe Out
Haftalardır beklenen an sonunda geldi çattı… Wipe Out Türk-Yunan’ın kazananı bu hafta belli olacak. Bu tarihi rekabetin sonunda gülen taraf Türkler mi Yunanlılar mı olacak?

FİNAL
Wipe Out
TÜRK-YUNAN
Haftalardır beklenen an sonunda geldi çattı… Wipe Out Türk-Yunan’ın kazananı bu hafta belli olacak. Bu tarihi rekabetin sonunda gülen taraf Türkler mi Yunanlılar mı olacak?
8 haftalık mücadelenin sonunda iyiler yeniden bir araya gelecek. Bu zorlu mücadelede ülkelerinin yüzünü güldürmek isteyen yarışmacılar birbirinden zorlu rakipleri ezip geçmek zorundalar. Wipe Out Türk-Yunan’da daha ilk haftadan adını herkese duyuran Ali Osman bakalım final haftasında da iyi bir performans gösterebilecek mi? ‘Su Yanisi gibi suyun üzerinde kayar giderim’ diyen Baki ileri yaşına rağmen zamanında elde ettiği başarıyı finalde de göstermek istiyor. Ülkesini en iyi şekilde temsil etmek ve Yunanlı Konan’a gücünü kanıtlamak isteyen Buzlu Konan Oktay da finalde ülkemizi temsil eden isimlerden. Amasya misketi Alpaslan minik Amasya elması gibi bir çırpıda yuvarlanıp finale giderken rakiplerin kendisini göremeyeceğini düşünüyor. Üç Yunan rakibi geçip yarıştığı hafta birinci olmayı başaran Fatihin Aslanı Yaralı Eyüp bu kez de geri kalan 15 yarışmacıyı geçip adını herkese duyurmak istiyor. Makas Kıran Kurtlu Aydın da ruhu genç iddiası büyük isimlerden. Finalde Türkleri temsil eden tek kızımız Elif hem kadınları hem ülkesini en iyi şekilde temsil etmek istiyor. İzmir Seferihisar’dan gelen Yavaş Şehrin hızlı çocuğu Semih büyük finalde de hızlı davranabilecek mi göreceğiz. 
Büyük finale çıkmayı başaran Yunan’lı yarışmacılar da ülkeleri için her şeyi göze aldı. Güzelliğiyle dillere destan olan Dimitria, Konan savaşında aldığı mağlubiyetle morali bozulan Yan Konan, ufak tefek olmasına rağmen tüm parkurları hızla tamamlayan Vangelis ve niceleri bu mücadele için hazırlar. Siz de kendinizi bu sıkı rekabete hazırlasanız iyi edersiniz.
Wipe Out Türk-Yunan’da büyük finalde büyük heyecan’a hazır olun. Asuman Krause’nin eğlenceli sunumu, yarışmacıların birbirinden artistik düşüşleri, gülmekten kırıp geçiren esprileriyle Wipe Out’un final heyecanı çok daha renkli olacak. Siz de bu rekabetten kimin birinci olarak çıkacağını merak ediyorsanız 24 Mayıs Salı akşamı saat 22.00’de Show Tv ekranlarında buluşalım…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/42579/wipe-out.html