Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Papatyam

Papatyam
Necati usta, dünürü Hatice’nin memleketine dönmesiyle, evdeki huzuruma tekrar kavuştum diye sevinirken, Feride’nin kızı Özge kocası balıkçı Seyfo ile kavga eder ve bavulunu toplayıp Necati baba’nın evine sığınır.

Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
104. Bölüm özeti
Necati usta, dünürü Hatice’nin memleketine dönmesiyle, evdeki huzuruma tekrar kavuştum diye sevinirken, Feride’nin kızı Özge kocası balıkçı Seyfo ile kavga eder ve bavulunu toplayıp Necati baba’nın evine sığınır. Seyfo’nun onu aldattığını düşünmektedir. Oysa Seyfo suçsuz olduğunu iddia eder. Apartman yöneticiğilini  alan Necati usta ateşten bir gömlek giymiştir. Apartmanın sorunlarını çözmek için bir apartman toplantısı düzenlemeye karar verir, bu apartman toplantısı bir çok komik olaya gebedir. Çarşıda, Hasibe, Mustafa ile birlikte sinemaya gitmek istemektedir. Ancak Mustafa kilosundan dolayı sinemada koltuklarla ilgili sıkıntı yaşadığı için sinemaya gitmek istemez. Kemal ikisinin hoşlanacağı bir çözüm yolu bulur. Olenka’nın yüksek maaş alması Necati ustanın köftecisinde büyük huzursuzluk yaratmaktadır. Necati usta diğer elemanların baskısına dayanamaz ve gerçeği onlara açıklar.


Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/42580/papatyam.html