Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kasabada Aşk

Kasabada Aşk
Desert Blue, Kate Hudson, Casey Affleck ve Christina Ricci gibi yıldızları kariyerlerinin ilk döneminde bir araya getiriyor. Kültür araştırmalarıyla ilgili Profesör Lance Davidson ile Maggie’s World adlı TV programının yıldızı olan kızı Skye, California’daki 87 nüfuslu Baxter kasabasına gelir.

Romantik Salı Kuşağı
“KASABADA AŞK”
Desert Blue, Kate Hudson, Casey Affleck ve Christina Ricci gibi yıldızları kariyerlerinin ilk döneminde bir araya getiriyor.
Kültür araştırmalarıyla ilgili Profesör Lance Davidson ile Maggie’s World adlı TV programının yıldızı olan kızı Skye, California’daki 87 nüfuslu Baxter kasabasına gelir. Kasabanın eski günlerine dönme çabaları ve filme adını veren Blue’nun altı ay önce ölmüş babasının fikri olan dev dondurma külahı, profesörün ilgisini çekmiştir. Derken, kasabanın ucundaki bir fabrikada imal edilen Empire Cola’nın sır olarak korunan konsantre maddesini taşıyan bir tanker devrilir. Konsantre maddeye bulanan şoför ölür.
Çevresel Koruma Dairesi ile FSI, profesörü karantinaya alır. Kasabanın çoğunlukla yeniyetmelerden oluşan sakinleri de oradan dışarı çıkamaz. Sonraki birkaç günü kasabanın sakinleriyle birlikte geçirirler. Ana yollardan öyle uzak bir yerdir ki burası, televizyondan bile haberleri yoktur. Televizyonun dünyasına alışkın Skye, bir süre sonra çocuklarla, özellikle Blue ile arkadaş olur. Senarist / yönetmen Morgan J. Freeman (‘J’ harfine dikkat) oyuncularını karikatürler yerine, yaşayan karakterlere dönüştürmüş.


Orijinal adı: DESERT BLUE
Yönetmen: MORGAN J. FREEMAN
Oyuncular: BRENDAN SEXTON III, KATE HUDSON, CASEY AFFLECK, SARA GILBERT, CHRISTINA RICCI
Yapım Yılı: 1998Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/42589/kasabada-ask.html