Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Seçim Kürsüsü

Seçim Kürsüsü
Türkiye’nin kaderini belirleyecek genel seçimlere bir hafta kala, NTV’nin Seçim Kürsüsü, Anadolu turunu tamamlayarak İstanbul’a Burgazada’dan giriyor. Nedim Hazar, Seçim Kürsüsü’nü adına belgeseller de çektiği Burgazada’da kuruyor.

SEÇİM KÜRSÜSÜ
İstanbul Turu Burgazada’dan Başlıyor
Türkiye’nin kaderini belirleyecek genel seçimlere bir hafta kala, NTV’nin Seçim Kürsüsü, Anadolu turunu tamamlayarak İstanbul’a Burgazada’dan giriyor. Nedim Hazar, Seçim Kürsüsü’nü adına belgeseller de çektiği Burgazada’da kuruyor. İstanbul için vaatlerin çılgılık boyutuna ulaştığı bir seçimin arefesinde 7’den 77’ye Türkiye’nin en büyük şehrinin sakinleri  kendi düşüncelerini anlatıyor.
İstanbullular seçime nasıl hazırlanıyor? Hangi kriterlere göre parti tercihlerini belirleyecekler? Adayları tanıyorlar mı?  Siyasilerden ne bekliyor? Hangi partileri destekliyor? Kim daha şanslı? Partilerin vaatlerini nasıl buluyorlar, ne bekliyorlar? Halk  sorunlarını ve sıkıntılarını anlatıyor, partilerden taleplerini aktarıyor, ülkenin geleceği hakkında fikirlerini paylaşıyor, çözüm önerilerini sunuyor. 
Seçim Kürsünü yarın da (Salı) Üsküdar’da halkın arasında yer alacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/42889/secim-kursusu.html