Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bizim Doktorlar

Bizim Doktorlar
Bugünkü programa KBB Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt konuk oluyor. Kunt, üst solunum yolu hastalıkları, kulak enfeksiyonları ve yaz gripleri konusunda merak edilen bütün soruları yanıtlıyor. Programda, yaz aylarında sık görülen üst solunum yolu hastalıkları nelerdir?

ÜST SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI, KULAK ENFEKSİYONLARI VE YAZ GRİBİ BİZİM DOKTORLAR’DA KONUŞULUYOR
Sunuculuğunu Nur Viral ve Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın yaptığı Bizim Doktorlar’da bugün üst solunum yolu hastalıkları, kulak enfeksiyonları ve yaz gripleri konuşuluyor. Programa Kulak Burun Boğaz(KBB) Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt konuk oluyor. Yazın ortasında klima, ani sıcaklık değişimleri ve havuz sularının neden olduğu yaz gribi ve dış kulak enfeksiyonlarıyla ilgili merak edilenleri KBB Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt anlatıyor.
Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de. Nur Viral ve Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın sunumuyla ekrana gelen Bizim Doktorlar’da canlı yayında stüdyoya konuk olan uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyicileri aydınlatıyor.
Bugünkü programa KBB Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt konuk oluyor. Kunt, üst solunum yolu hastalıkları, kulak enfeksiyonları ve yaz gripleri konusunda merak edilen bütün soruları yanıtlıyor. Programda, yaz aylarında sık görülen üst solunum yolu hastalıkları nelerdir? Üst solunum yolu hastalıklarından nasıl korunabiliriz? Yaz gribi (lejyoner hastalığı) nedir? Belirtileri nelerdir? Yaz gribi nasıl bulaşır? Yaz gribinden korunmak için nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Klimalar neden sağlığımıza bu kadar zarar veriyor? Sıcak soğuk değişimlerinden daha az etkilenmek için neler yapılabilir? Dış kulak enfeksiyonları neden olur? Havuzda ve denizde kulak enfeksiyonundan korunmak için neler yapmamız gerekiyor? Dış kulak enfksiyonlarının belirtileri nelerdir? Dış kulak enfeksiyonlarının tedavi yöntemleri nelerdir? Gibi merak edilen bütün sorular cevaplanıyor. İzleyiciler soruyor, KBB Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt canlı yayında cevap veriyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43272/bizim-doktorlar.html