Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sen Yeter ki İste

Sen Yeter ki İste
Değişim serüveninde bu haftadan itibaren yarışmacılara 1 ile 10 arasında puanı konuk jüri üyeleri verecek. 3 yarışmacı sırasıyla jüri önüne çıkarak yaşadığı ruhen ve bedenen gelişimi sergileyecek.

HER HAFTA FİNALDA ÜNLÜLER JÜRİSİ
Haftanın finali ünlüler jürisi ile 24 Haziran Cuma saat 14:40’da Atv’de…
SEN YETER Kİ İSTE
(YARIŞMA)
PUANLAR HAFTANIN JÜRİSİNDEN
Atv’nin öğle kuşağı programı Sen Yeter ki İste’de, 3 yarışmacı artık alanlarında uzman kişilerden puan alacaklar.
YARIŞMACILARA KİMLER PUAN VERECEK?
Değişim serüveninde bu haftadan itibaren yarışmacılara 1 ile 10 arasında puanı konuk jüri üyeleri verecek. 3 yarışmacı sırasıyla jüri önüne çıkarak yaşadığı ruhen ve bedenen gelişimi sergileyecek. Toplamda en yüksek puanı alan yarışmacı, Sen Yeter ki İste’nin bir kese altın ödülünü kazanacak.
İLK KONUK JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?
24 Haziran Cuma günü  haftanın finalinde  konuk jüri üyeleri alanlarında marka isimlerden oluşuyor. Haftanın final bölümünde, pop müziğin değerli ismi Yeşim Salkım, moda danışmanı Dilara Endican, Turkuvaz Dergi Grubu Genel Müdürü Levent Tayla, fotoğraf sanatçısı Serkan Şedele, davranış bilimleri ve NLP uzmanı Banu Gökçül jüri koltuğunda oturacak.
Yarışmacılar Gülizar Kaya , Güldane Kalem ve Ruhsar Ortuğ’un kıyasıya rekabetinde, 50 altın kimin olacak? Yarışmacı koçu Deniz Berdan, Eda Taşpınar, Gülşah Saraçoğlu ve medikal estetik danışmanı Şah Yaycı’nın merakla beklediği 3.haftanın galibi kim olacak?
Hayatında değişim isteyen her kadının yarışmacı olarak ekrana çıkabildiği “Sen Yeter ki İste” hafta içi hergün  saat 14.40’de Atv’de
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43284/sen-yeter-ki-iste.html