Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yaz Gecesi

Yaz Gecesi
Burcu Esmersoy ile yaz gecesi eğlencesi, bu akşam keyifli sohbetleri ve geceye keyif katacak şarkılarla ekranda. Gecenin konukları; oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, ünlü gece kulübü işletmecisi ve son dönem de gazeteciliğe de soyunan İzzet Çapa ve müzik grubu Model…

Burcu Esmersoy ile
YAZ GECESİ
Yeşim Ceren Bozoğlu, İzzet Çapa ve Model Grubu
 –Canlı-
Burcu Esmersoy ile Yaz Gecesi eğlencesi, bu akşam keyifli sohbetleri ve geceye keyif katacak şarkılarla ekranda.  Gecenin konukları; oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, ünlü gece kulübü işletmecisi ve son dönem de gazeteciliğe de soyunan İzzet Çapa ve müzik grubu Model…
Model Grubu’nun müzikleriyle renklendireceği programda yaz döneminden Mehmet Aslantuğ ile oynadığı televizyon dizisi ile ekrana gelen oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu Burcu’nun sorularını yanıtlayacak.
İzzet Çapa da sohbete ortak olacak ve kendisi ile ilgili merak edilen sorulara yanıt verirken, gece klüplerindeki son trendleri, yaz ve kış sezonunda yapacakları yenilikleri konuşacak.
Programa aktif olarak katılmak ve takip etmek isteyenler izleyiciler; twitter.com/yazgecesi ve [email protected] adresini kullanabilirler.
Burcu Esmersoy ile Yaz Gecesi, Pazartesiden perşembeye 23:00’de NTV’de…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43824/yaz-gecesi.html